Klubové logo

Klubové logo Manchesteru United bolo zmenené pri niekoľkých významných príležitostiach, ale základný tvar klubového loga zostal stále podobný. Hlavný znak je odvodený od erbu mesta Manchester. Samotný diabol v znaku je odvodený od prezývky klubu červení diabli, ktorá vznikla približne v 60. rokoch a za touto známou prezývkou stojí legendárny manažér Sir Matt Busby. Koncom 60. rokov sa diabol stal súčasťou klubových spravodajov a šálov predtým, než sa nadobro dostal v roku 1970 do klubového loga Manchesteru United. V klubovom znaku drží diabol trojzubec. V roku 1998 bol klubový znak opäť pozmenený, keď z neho zmizlo slovné spojenie Football Club.

Původní logo používané Newton Heath, které se následně na dresech United objevovalo až do 70. let 20. století. I dnes se toto logo používá, avšak jen na košile, mikiny a jiné reklamní předměty.

Toto logo se poprvé objevilo v 60. letech, nicméně pouze jako reklama. Oficiálním logem Manchesteru United bylo stále logo Newton Heath. Toto logo se nápadně podobá tomu dnešnímu- přibyla do něj loď, která má znázorňovat obchod a podnikání, jež se v Manchesteru mohutně rozmáhalo.

V 80.letech získala firma Adidas lukrativní kontrakt s United a rozhodla se provést na dříve reklamním logu několik změn. Tři pruhy nahradil červený ďábel, maskot klubu. Toto logo se na dresech objevovalo až do roku 1998. V roce 1992 provedl Manchester změnu značky dresů na Umbro.

V roce 1998 zaznamenal znak další změny. Byl z něj odstraněn nápis „Football club“ a bílé okolí lodě bylo nahrazeno červenou barvou. Tento znak nosí hráči na dresech Manchesteru United do dnes.