Ako cestovať na zápasy?

Chcete vidět ,,Rudé ďábly“ přímo na Old Trafford? My Vám můžeme pomoct ve spolupráci s JCM Events Vaše přání splnit a nejen to. Pomůžeme Vám s ubytováním, dopravou, orientací, ať už na Vaší cestě nebo přímo v Manchesteru!

 Milí fanoušci Manchesteru United!

V tomto článku jsme pro vás připravili informace ohledně zajištění vstupenek na následující sezónu 2016/2017. I v nadcházející sezóně stejně jako v sezónách minulých pro vás Devilpage ve spolupráci se svými partnery připraví vstupenky na domácí zápasy Manchesteru United a v případě zájmu vstupenky na jiná mužstva Premier League.

Každého zájemce o vstupenky nebo pomoc s letenkami, ubytováním, dopravou, prohlídkou stadionu v rámci pobytu na Britských ostrovech, bych poprosil o zaslání e-mailu na info@jcmevents.com případně na marek@devilpage.cz.

V e-mailové zprávě uveďte především, o jaký zápas máte zájem a pro kolik osob. V každém případě je třeba uvést TELEFON. Následně budete telefonicky kontaktováni a můžete se zeptat na cokoliv, co vás bude v souvislosti s cestou do UK zajímat. V této fázi je samozřejmě vše nezávazné a rady a informace jsou zdarma. Neexistuje žádná univerzální odpověď na to, kolik to celé bude stát. Základní tři položky (letenka, vstupenka, ubytování) je možné pokrýt částkou cca 6000,- kč (220€) a někdy i levněji, ale často nestačí ani 10 000,- kč (370€). Všechno je závislé na konkrétním zápase, který si vyberete, dostupnosti jednotlivých letišť vzhledem k vašemu bydlišti a hlavně včasnému zakoupení letenek a vstupenek. Běžná cena ubytování je 25 liber na osobu za 1 noc, ale bývá i levnější, protože i zde záleží na momentální situaci. Stejně jako v minulé sezóně můžeme využívat určitý počet VIP vstupenek do International Suite – sektor W205 a také omezený počet vstupenek do 1999 Suite – sektor NE3418  jejichž součástí je přístup do restaurací a barů v zázemí stadionu už tři hodiny před začátkem utkání, během poločasu a 1-2 hodiny po jeho skončení. V hledišti jsou kožená sedadla a v ceně je zdarma program a káva nebo čaj o poločasové přestávce. Tyto vstupenky zároveň přináší mnohem vyšší komfort ve všech směrech oproti běžným vstupenkám. Mimo jiné zde budete ušetřeni nekonečných front na toalety či občerstvení. Ceny těchto vstupenek jsou o něco vyšší než u těch běžných, ale je to v podstatě jediná možnost jak pro vás zajistit vstupenky v dostatečném množství a neporušovat přitom masivním způsobem pravidla MUFC.

1381720_207288249452552_2021569725_n

Co se týká sektoru W205, tak ten se nachází za bránou v přízemí tribuny Stretford End (West Stand), uprostřed nejsilnější podpory domácích fans. Na tuto branku United v naprosté většině zápasů hrají ve druhém poločase. Není třeba mít obavy z názvu VIP, většina návštěvníků sem chodí prostě jen na pivo před a po zápase. Myslím, že už jsem seděl na Old Trafford téměř všude, a pokud bych si měl vybrat, tak dám přednost právě těmto místům dole za bránou před jakýmikoliv jinými. Na běžný víkendový zápas Premier League bude cena vstupenek v tomto sektoru začínat na 90ti librách. U utkání hraných v pracovní dny nebo případně u pohárových zápasů proti slabším nebo ne tak atraktivním soupeřům, však může být cena nižší (50-70 liber) a naopak proti týmům jako Chelsea,  Arsenal, Man City nebo Liverpool výrazně vyšší. K 1999 Suite je třeba uvést, že se jedná o privátní stůl pro dva, kde v ceně je tříchodové menu + pivo, víno a nealkoholické nápoje. Součástí vstupu je rovněž malý dárek a obvyklá je také návštěva jednoho z bývalých hráčů. Přímo od vašeho stolu v 1999 Suite můžete sledovat předzápasový ruch v ulicích Sir Matt Busby Way a Sir Alex Ferguson Way a také Hotel a Supporters Club (R. Giggs a G. Neville). Samotná sedadla v hledišti se nacházejí v prvních řadách sektoru NE3418 a jsou umístěna přímo nad nově vzniklou Singing Section, což by mělo být zárukou výborné atmosféry. Cena těchto vstupenek do 1999 Suite bude začínat od 130 liber.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, kontaktujte prosím e-mail uvedený výše v článku a do zprávy nezapomeňte uvést své telefonní číslo!

 Zorientujte se na Old Trafford  pomocí tohoto plánku.