05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC

Ako cestovať na zápasy?

Marky #LUHG

1381720_207288249452552_2021569725_n

Chcete vidět ,,Rudé ďábly“ přímo na Old Trafford? My Vám pomůžeme!

V tomto článku jsme pro vás připravili informace ohledně zajištění vstupenek na následující sezónu 2019/2020. I v nadcházející sezóně stejně jako v sezónách minulých pro vás Devilpage ve spolupráci se svými partnery připraví vstupenky na domácí zápasy Manchesteru United a v případě zájmu vstupenky na jiná mužstva Premier League. Každého zájemce o vstupenky, nebo pomoc s letenkami, ubytováním, dopravou v rámci pobytu v Manchesteru bych poprosil o zaslání e-mailu na marek@devilpage.cz

V e-mailové zprávě uveďte především, o jaký zápas máte zájem a pro kolik osob. V každém případě je třeba uvést TELEFON. Následně budete telefonicky kontaktováni a můžete se zeptat na cokoliv, co vás bude v souvislosti s cestou do UK zajímat.

V této fázi je samozřejmě vše nezávazné. Naše rady a informace jsou zdarma. Neexistuje žádná univerzální odpověď na to, kolik to celé bude stát. Základní tři položky (letenka, vstupenka, ubytování) je možné pokrýt částkou cca 6000,- kč (220€) a někdy často nestačí ani 10 000,- kč (370€). Všechno je závislé na konkrétním zápase, dostupnosti jednotlivých letišť vzhledem k vašemu bydlišti a hlavně včasnému zakoupení letenek.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, kontaktujte prosím e-mail uvedený výše v článku a do zprávy nezapomeňte uvést své telefonní číslo!

 Zorientujte se na Old Trafford  pomocí tohoto plánku.