12/05/2021

Review: Manchester United – AS Řím 6:2

Dva naprosto rozdílné poločasy. V tom prvním zbytečné kiksy, které vedly ke gólům soupeře, bez kreativity v útoku. Naopak druhý poločas, destrukce Římu. Skvělý výsledek 6:2 nám připomněl historickou výhru právě proti AS z roku 2007, kde jsme AS porazili vysoko 7:1. Důležitá výhra na domácí půdě a skvělý výsledek do odvety, kde nesmí United absolutně nic podcenit.

Oproti poslednímu zápasu proti Leeds jsme mohli vidět nejen gólové hody, ale i pár změn v sestavě. Jamese vystřídal Paul Pogba a na hrotu začal místo Greenwooda velezkušený Cavani. V bráně oproti Hendersonovi začal David de Gea. Zápas jsme zahájili s naším již ověřeným rozestavením 4 – 2 -3 – 1. Výkop byl načasován na 21:00 SEČ a rozhodčím, který měl zápas na starosti byl Carlos del Cerro Grande.

SkySports

Man Utd: De Gea (7), Wan-Bissaka (5), Lindelof (6), Maguire (7), Shaw (7), McTominay (7), Fred (6), Rashford (6), Fernandes (9), Pogba (8), Cavani (9).

Subs: Greenwood (7), Mata (n/a), Matic (n/a).

Man of the Match: Edinson Cavani.

Manchester Evening News

Subs: Greenwood (7), Mata (n/a), Matic (6).

Po Evropské lize nás nečeká žádný odpočinek, na domácí půdě v rámci Premier League nepřivítáme nikoho jiného než našeho rivala z Liverpoolu. Derby se odehraje po prvním máji, přesněji 2. května v 17:30 SEČ. Rozhodčím tohoto utkání bude Michael Oliver.