02/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Review: Leeds United 0:0 Manchester United

Hráči Manchesteru United nedokázali navázat na vítěznou vlnu z předchozích utkání a v atraktivním utkání proti Leedsu berou po bezbrankové remíze pouze bod.

Manažer červených ďáblů po posledním zápase neměl výraznější potřebu zasahovat do sestavy. Jedinou změnou bylo nasazení rychlonohého Dana Jamese na úkor Paula Pogby. Sestava byla tedy následující: V bráně Dean Henderson, obranná čtyřka v klasickém složení AwB, Lindelöf, Maguire, Shaw. Defenzivní záložníci McTominay, Fred, křídelníci Greenwood s Jamesem a na hrotu možná trochu překvapivě od první minuty zasahoval i Marcus Rashford, který v průběhu týdne opět řešil neustupující zdravotní potíže. Výkop proběhnul 25.4.v 15:00 SEČ. a hlavním rozhodčím byl Craig Pawson.


Pozitiva

  • Velice dobrý zápas celé defenzívy
  • Čisté konto pro Hendersona

Negativa

  • Výkon Jamese
  • Velmi slabá produktivita
  • Pozdější střídání

Skysports

Henderson (6), Wan Bissaka (7), Lindelof (7), Maguire (6), Shaw (8), McTominay (6), Fred (6), Greenwood (7), Bruno Fernandes (7), James (6), Rashford (7)

Lavička: Pogba (6), Cavani (n/a), van de Beek (n/a)
Hráč zápasu: Luke Shaw

Manchester Evening News

Henderson (6), Wan Bissaka (8), Lindelof (7), Maguire (7), Shaw (7), McTominay (6), Fred (6), Greenwood (5), Bruno Fernandes (5), James (5), Rashford (6)

Lavička: Pogba (6), Cavani (5), van de Beek (n/a)
Trenér: Ole Gunnar Solskjær (5)

Již ve čtvrtek 29.4 přivítáme na Old Trafford římské vlky, se kterými odehrajeme první zápas v rámci semifinále EL. Zápas má plánovaný výkop na 21:00 a lze jej sledovat na kanále ČT Sport.

Zdroje: manutd.com, skysports.com, https://www.manchestereveningnews.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!