24/06/2021

Review: Manchester United – Brighton 2:1

Po reprezentační pauze jsme se vrátili zpět do klubového kolotoče zápasů, ve kterém jsme změřili síly s nebezpečným Brightonem. Po špatném 1. poločase se soupeř ujal vedení a zdálo se, že znovu nevyužijeme zaváhání týmů z první pětky. Naštěstí po zlepšeném výkonu ve druhém poločase se povedlo výsledek zvrátit v náš prospěch a získali jsme veledůležité 3 body v boji o TOP 4.

Z reprezentačního srazu se vrátil z důvodu zranění v oblasti lýtka Anthony Martial. Manažer Ole Gunnar Solskjaer potvrdil, že Anthony bude mimo hru do konce sezóny. Do sestavy se naopak vrátil Rashford s Pogbou a do plné zápasové vytíženosti se vrátil i Cavani. V bráně začal Henderson, v obraně čtveřice Shaw – Maguire – Lindelof – Wan Bissaka. Před nimi dvojice Fred a Pogba, po stranách Rashford s Greenwoodem. Podhrotový hráč již tradičně Fernandes a na hrotu sestavu uzavíral Cavani. Z dřívějších zápasů ostatních týmů bylo zřejmé, že naši soupeři o TOP 4 zaváhali, proto bylo nutné tento zápas zvládnout za 3 body.