01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Review: Leicester 3:1 Manchester United

Naše série 14 zápasů bez porážky je u konce. Ve čtvrtfinále anglického FA Cupu vypadáváme po naprosto nepřesvědčivém a odevzdaném výkonu s Leicesterem 3:1. Je nutné se držet nohama na zemi a soustředit se nyní pouze na Evropskou ligu a udržení TOP 4. Nutno říct, že to bude těžká práce.

Autorom review je redaktor Vlastiiic.

Po postupu v Evropské lize na hřišti italského AC Milan jsme byli přijemně naladěni. Bodejť by ne, naše série bez porážky se prodloužila a hráči vybojovali postup. Na tento zápas nastoupila obměněná sestava. V bráně Henderson, obranná čtveřice se skládala z těchto hráčů: Telles, Maguire, Lindelof a Wan-Bissaka. Před nimi Matič s Fredem, na stranách začali Pogba s Greenwoodem, uprostřed místo Bruna Donny a sestavu uzavíral na hrotu Anthony Martial. Zápas začal v 18:00 a hlavním rozhodčím byl A. Marriner.

 

POZITIVA

  • Pěkná akce při naší gólové situaci, Pogba s Donnym ukázali krásný přehled

NEGATIVA

  • Laxní přístup k zápasu od většiny hráčů (nebo možná nerozehranost a tím i nesouhra sestavy?)
  • Důsledek malé herní rotace vyústila v to, že hráči co nastoupili do zápasu nepodali 100% výkon, můžeme jim to ale vyčítat?
  • Gól z naprosto zbytečné chyby, Maguire zbytečně přihrával na obsazeného Freda, který následné zbavení míče absolutně nezvládl a byl z toho první gól
  • Nechápu rotaci hráčů zrovna v dnešním zápase, kdy nás čeká reprezentační pauza, tak do tak důležitého zápasu poslat nerozehrané hráče, mi příjde nešťastné
  • Žalostní bránění standartních situací, jak ji již u nás zvykem
  • Nesouhra našeho obranného středu, ze které pramenila převaha Lesteru

Manchester Evening News:

Man Utd: Henderson (6) – Wan-Bissaka (5), Lindelof (6), Maguire (4), Telles (6), Matic (2), Fred (1), Van de Beek (6), Pogba (6), Martial (5), Greenwood (6)

Lavička: Fernandes (6), Shaw (6), McTominay (4), Cavani (5), Amad (5)

Manažer: Ole Gunnar Solskjaer (4)

Sky Sports:

Man Utd: Henderson (6) – Wan-Bissaka (6), Lindelof (5), Maguire (6),  Telles (5), Matic (5), Fred (4), Van de Beek (5), Pogba (6), Martial (5), Greenwood (7)

Lavička: Fernandes (6), Shaw (7), McTominay (6), Cavani (6)

Teď nás čeká reprezantační pauza, kde si doufejme hráči odpočinou jak fyzicky, tak mentálně. Do zápasového kolotoče se tým vrací 4. dubna/apríla, kde na domácím Old Trafford vyzvou nebezpečný Brighton. Zápas začne ve 20:30 SEČ.

Zdroje: manutd.com, flashscore.sk, manchestereveningnews.co.uk, skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!