06/05/2021

Review: Manchester United – West Ham 1:0

Vydřený postup. Tak by se dal shrnout tento zápas do pouhých dvou slov. West Ham nám byl více než houževnatým soupeřem a jenom potvrdil svou vzrůstající formu. Zápas šel až do prodloužení, ve kterém McTominay vyjádřil svůj nesouhlas s tím, že by měl jít zápas do penaltového rozstřelu a v 97. minutě nám vystřelil postup. Zápas tedy skončil 1:0 pro United a postupujeme do dalšího kola nejstarší fotbalové soutěže.

Po remíze s Evertonem nastalo v sestavě pár změn. V brance začal Henderson, na levé straně obrany startoval Telles, defenzivní dvojice před obranou byla ve složení Matič s Fredem, místo Bruna dostal konečně prostor Van de Beek a na hrotu sestavu uzavíral Martial oproti Cavanimu. Pogba z důvodu zranění bude nějaký čas mimo. Zápas začal ve 20:30 SEČ a na starost ho měl rozhodčí Paul Tierney.