31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Review: Manchester United – Wolves 1:0

Hráče Manchesteru v závěru zápasu spasila šťastná střela Marcuse Rashforda, která díky teči jednoho z obránců zaplavala do brány a překlopila tak váhy na stranu United, kteří se díky této výhře posouvají již na druhé místo anglické ligy.

Oproti poslednímu zápasu Ole udělal opět několik změn. V bráně De Gea, zleva začal Telles, z prava Bissaka. Vinou zranění v sestavě již zcela chybí Victor Lindelof, kterého na pozici stopera zastupuje Bailly. Středová defenzívní dvojce v podobě Matič, Pogba. Na hrotového útočníka se po krátké pauze vrací Cavani, pod kterým bude operovat Bruno Fernandes. Křídelní pozice doplní Mason Greenwood a Marcus Rashford. Výkop proběhne 29.12 ve 21:00 SEČ. a úlohu hlavního arbitra obstará Jonathan Moss.

Pozitiva

  • Velmi dobrý obranný výkon Baillyho a Matiče
  • Schopnost v závěru zápas zlomit
  • Dobrá reakce od Oleho směrem ke střídáním

Negativa

  • Neproměněné gólové příležitosti
  • Neschopnost prosadit se přes obranu Wolves
  • Občas sobecká hra Greenwooda

Manchester Evening News:

De Gea (7), Bissaka (5), Bailly (7), Maguire (6), Telles (6), Matic (7), Pogba (6), Fernandes (6), Greenwood (5), Rashford (7), Cavani (5)

Střídající hráči: Shaw (7), Martial (5), McTominay (NA)

Manažer: Ole Gunnar Solskjaer (6)

Sky Sports:

De Gea (6), Bissaka (5), Bailly (7), Maguire (6), Telles (5), Matic (6), Pogba (6), Fernandes (6), Greenwood (5), Rashford (7), Cavani (6)

Střídající hráči: Shaw (6), Martial (6), McTominay (NA)

Nekompromisně nabitý program anglické Premier League pokračuje již ve čtvrtek na Nový rok, kdy nás bude čekat další ostrá zkouška proti ve formě hrající Aston Ville. Zápas se odehraje opět na Old Trafford a má plánovaný výkop ve 21:00 SEČ.

Zdroje: livesport.cz, skysports.com, manchestereveningnews.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!