25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Review: Leicester – Manchester United 2:2

Po skalpu Evertonu nás čekal další nepříjemný soupeř, Leicester. Souboj vrchních týmů tabulky přinesl vyrovnaný zápas, kdy se misky vah přelévaly z jedné strany na druhou. Už to vypadalo na výhru, ale dokud není konec, tak zdaleka není rozhodnuto, zejména v Premier League. O výhru nás připravil v 85. minutě Jamie Vardy, jehož střelu ještě tečoval Tuanzebe. Zápas na Boxing Day skončil remízou 2:2

Poté, co jsme se dozvěděli základní sestavu, chvíli nebylo jasné, jakou formaci bude chtít manažer hrát. V sestavě jsme totiž mohli naleznout hned 3 stopery. Nakonec se hrála klasická 4 – 2 – 3 – 1 s Lindelofem na kraji, který zaskakoval za zraněného Wan Bissaku. V obraně ho doplnil Bailly, Maguire a Shaw. Před nimi známá dvojice Fred s McTominayem, na krajích Rashford a překvapivě James, na středu Bruno a sestavu zakončil na hrotu Martial. Zápas otevíral sobotní program, jelikož výkop byl nastaven na 13:30 SEČ a rozhodčím zápasu byl Mike Dean.

 


POZITIVA

  • Velmi dobrý zápas ze strany Luka Shawa a Freda
  • Vytvoření šancí, kterým bohužel chybělo to nejdůležitější, zakončení
  • Povedená střídání

NEGATIVA

  • Vzhledem k vývoji zápasu ztracené dva body
  • Nevyužití šancí, toto nás dělí od těch nejlepších
  • Neorganizovanost obrany, zejména při druhém gólu, ale i při prvním, kdy po Brunové ztrátě nikdo nevystoupil proti hráči s balonem, všichni ustupovali

Manchester United Evenings

De Gea (5), Lindelof (5), Bailly (6), Maguire (6), Shaw (7), McTominay (6), Fred (6), James (5), Fernandes (6), Rashford (6), Martial (5)

Střídající hráči: Pogba (6), Tuanzebe (6), Cavani (7)

Manažer: Ole Gunnar Solksjaer (6)

SkySports

De Gea (6), Lindelof (6), Bailly (6), Maguire (6), Shaw (7), McTominay (6), Fred (6), James (6), Fernandes (7), Rashford (7), Martial (6)

Střídající hráči: Pogba (6), Tuanzebe (6), Cavani (7)

Hráč zápasu: Bruno Fernandes

Hráči nedostanou moc prostoru pro odpočinek, neboť již 29. 12. čeká Rudé Ďábli zápas v Premier League proti nepříjemným Wolves. Věříme, že zlomíme nepříznivé výsledky na domácím svatostánku Old Trafford a zvítězíme, body budeme jistě potřebovat v boji o TOP 4. Zápas začíná ve 21:00 SEČ a hlavním arbitrem bude Jonathan Moss.

Zdroje: livesport.cz, skysports.com, manchestereveningnews.co.uk

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!