03/03/2021

Review: Everton – Manchester United 0:2

Do tohoto zápasu Rudí ďáblové vlétli vysokým tempem a po několika minutách to vypadalo na jasný obraz zápasu. Drtivý tlak se však nepodařilo zužitkovat a poté se hra postupně vyrovnávala. Přesto však United měli více ze hry, byly nebezpečnější a když už to vypadalo, že zápas směřuje do penaltového rozstřelu, tak se povedlo prosadit Cavanimu, který kdyby proměnil alespoň polovinu šancí, tak měl hattrick. Následně se prosadil Martial a tak si z Goodison Parku odvážíme cenné vítězství 2:0. V semifinále Carabao Cupu změříme síly s naším městským rivalem, tedy Manchesterem City.

Jak avizoval manažer před zápasem, v tomto zápase dostanou prostor hráči, kteří nemají dostatečnou minutáž a čekají na svou šanci. V brance začal Henderson, obranou čtveřici tvořil Telles, Maguire, Bailly a Tuanzebe. Před nimi Matič a Pogba, podhrot Fernandes, na stranách mu sekundovali Van de Beek s Greenwoodem a na hrot se postavil uruguayský kanonýr Edinson Cavani. Začátek zápasu byl nastaven na 21:00 SEČ a hlavním sudím byl zvolen A. Madley.