03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Review: Everton – Manchester United 0:2

Do tohoto zápasu Rudí ďáblové vlétli vysokým tempem a po několika minutách to vypadalo na jasný obraz zápasu. Drtivý tlak se však nepodařilo zužitkovat a poté se hra postupně vyrovnávala. Přesto však United měli více ze hry, byly nebezpečnější a když už to vypadalo, že zápas směřuje do penaltového rozstřelu, tak se povedlo prosadit Cavanimu, který kdyby proměnil alespoň polovinu šancí, tak měl hattrick. Následně se prosadil Martial a tak si z Goodison Parku odvážíme cenné vítězství 2:0. V semifinále Carabao Cupu změříme síly s naším městským rivalem, tedy Manchesterem City.

Jak avizoval manažer před zápasem, v tomto zápase dostanou prostor hráči, kteří nemají dostatečnou minutáž a čekají na svou šanci. V brance začal Henderson, obranou čtveřici tvořil Telles, Maguire, Bailly a Tuanzebe. Před nimi Matič a Pogba, podhrot Fernandes, na stranách mu sekundovali Van de Beek s Greenwoodem a na hrot se postavil uruguayský kanonýr Edinson Cavani. Začátek zápasu byl nastaven na 21:00 SEČ a hlavním sudím byl zvolen A. Madley.

 

POZITIVA

  • Drtivý tlak v první polovině prvního poločasu, kterému chybělo to nejdůležitější, gól
  • Zarputilost a vytrvalost, což nám přineslo pozdní góly a nešlo se do penalt
  • Kontrola většiny zápasu, hráči United diktovali tempo, měli více ze hry
  • Střídání, respektive střídající hráči, kteří měli na hru velký vliv
  • Postup do dalšího kola

NEGATIVA

  • Neproměňování šancí, Edinson Cavani mohl mít tento zápas klidně hattrick
  • Chyby zejména v jednoduchých přihrávkách, kdy jsme zbytečně narušili kontrolu hry a dali Evertonu prostor na útok

Manchester United Evenings

Henderson (6), Tuanzebe (7), Bailly (8), Maguire (6), Telles (6), Matic (7), Pogba (8), Van de Beek (6), Fernandes (7), Greenwood (7), Cavani (7)

Střídající hráči: Rashford (6), Martial (8), Shaw (/)

Manažer: Ole Gunnar Solksjaer (7)

SkySports

Henderson (7), Tuanzebe (7), Bailly (8), Maguire (7), Telles (7), Matic (7), Pogba (7), Van de Beek (5), Fernandes (7), Greenwood (6), Cavani (8)

Střídající hráči: Rashford (6), Martial (7), Shaw (/)

Hráč zápasu: Edinson Cavani

Hráči si užijí Vánoce a zanedlouho se vrátí zpět na hřiště, neboť již na Boxing day, 26. 12. je čeká zápas v Premier League proti velice nepříjemnému soupeři, Leicester. Zápas bude velice důležitý, hrajeme o udržení v TOP 3 a vytvoření případného náskoku. Zápas se odehraje v 13:30 SEČ a můžete ho sledovat na kanálu Premier Sport.

Zdroje: manchesterunitedevenings.uk, skysports.com, livesport.cz


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!