Review: Southampton – Manchester United 2:3

Hráči Manchestru United sa postavili proti dobre hrajúcemu Southamptonu, ktorý zažíva dobrý skvelý do Premier League. Po hroznom prvom polčase a veľa nepremenených šanciach sa nakoniec z víťazstva z posledných minút radovali Diabli pomerom 2:3.

Ole potvrdil pred zápasom, že Martial ochorel a pripojil sa tak k ďalším zraneným hráčom ako Pogba, McTominay alebo Shaw. Hráči nastúpili v rozostavení so štyrmi stredovými hráčmi tzv. diamant. Debut v Premier League zažil Van de Beek. Hlavný rozhodca bol Jonathan Moss.

SkySports:

De Gea (5), Wan-Bissaka (6), Lindelof (7), Maguire (6), Telles (6), Matic (6), Fred (5), Fernandes (8), Van de Beek (7), Rashford (7), Greenwood (5).

Striedania: Henderson (6), Cavani (8), Williams (n/a).

Manchester Evening News:

Striedania: Henderson (7), Cavani (9), Williams (5).

V ďalšom zápase sa opäť pozrieme do Ligy majstrov, kde si Diabli môžu zabezpečiť postup do vyraďovacej fázy súťaže. Stretnú sa s PSG na Old Trafford v stredu 2.12. o 21:00 SEČ.

Zdroje: flashscore.sk, skysports.com, manchestereveningnews.co.uk