Review: Luton – Manchester United 0:3

Po neúspěšném zápase s Crystal Palace nás čekal pro změnu soupeř v EFL Cupu, Luton. Tohoto soupeře se nám podařilo překonat až ke konci prvního poločasu, kdy proměnil pokutový kop Mata. Ve druhém poločase se prosadil ještě Rashford a Greenwood, konečný výsledek zápasu tedy 0:3 z pohledu domácího týmu.

Po již zmíněném neúspěchu s Crystal Palace jsme byli zvědaví, jakou sestavu manažer zvolí. Do sestavy se dostali zejména méně vytížení hráči, od kterých se čekal bojovný výkon. V bráně začal Henderson, na krajích obrany Williams s Wan-Bissakou, stopeři Maquire s Baillym. Defenzivní záložní dvojici tvořil Matič s Fredem. Van de Beek začal na pozici ofenzivního záložníka, na stranách Lingard s Matou a na hrotu Ighalo.