01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Solskjaer: Nie je úplne fér, že Chelsea má viac času na odpočinok

Manažér Ole Gunnar Solskjaer v rozhovore pre Sky Sports poukázal na nepriaznivý herný program Manchestru United, ktorý vo štvrtok večer nastúpi v ligovom zápase proti Crystal Palace. 

V nedeľu už na hráčov United čaká semifinálový prestížny šláger FA Cupu proti Chelsea, pričom zverenci Franka Lamparda budú mať o vyše 48 hodín viac na regeneráciu a prípravu narozdiel od tímu United.

,,Nie je úplne fér, že Chelsea má o 48 hodín viac času na odpočinku ako my. Po obnovení futbalu sa hovorilo o spravodlivom rozvrhu zápasov, ale namáhavé budú celé nasledujúce dva týždne. Teraz musím myslieť na štvrtkový zápas, kde potrebujeme víťazstvo. Až potom si budeme dávať otázky, čo robiť ďalej. Budeme hrať každé tri dni, nasledujúce dva týždne budú veľmi namáhavé. Sme však dobre pripravení. Som presvedčený, že naši hráči už roky neboli v takej fyzickej podobe ako sú teraz. Na konci minulej sezóny nebol náš tím po fyzickej stránke dobre pripravený, mali sme aj niekoľko zranení. Teraz nemáme také problémy a hráči sú na tom oveľa lepšie,“ uviedol Ole pred kľúčovými zápasmi aktuálnej sezóny.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!