Review&Hodnotenie: Manchester United – Wolves 0:0

Ve večerním zápase 25. kola Premier league přivítal Manchester United na Old Trafford Wolves. Svůj debut si odbyl Bruno Fernandes, nicméně ani jeho herní přínos na obranu Wolves nestačil. Zápas tak skončil výsledkem 0:0.

Po hořko-sladkém pohárovém vítězství na půdě městského rivala čekal hráče United o poznání odlišný zápas, proti dobře zformované obraně Wolves. Na levém kraji obrany začal tentokrát Shaw a v záloze se představila nová posila Bruno Fernandes. Na pravém křídle hrál po delší době Juan Mata a z druhé strany ho doplňoval Daniel James

Highlights: United 0 Wolves 0

Catch up on Bruno's debut and the key moments from our Premier League encounter with Wolves 🎥

stats

David de Gea – Předvedl několik pěkných zákroků, které udrželi hráče Manchesteru ve hře. Udržel druhé čisté konto v řadě a doufejme, že tato „série“ bude pokračovat dále. 7/10

Aaron Wan-Bissaka – Jak je dobrý v obraných zákrocích, tak ztraceně vypadá v útočné třetině hřiště. Jeho centr v poslední minutě zápasu sice našel hlavu Dalota, ten už ale nebyl schopný zakončit do prostoru brány. 6/10

Harry Maguire – Pokusil se střelou z dálky napodobit svůj gól proti Tranmere, ale bohužel tato střela již tak povedená nebyla. Z 6 pokusů o zákrok byl 2× obehrán, nevedlo to ale k ničemu vážnému. 7/10

Victor Lindelof – Kromě jednoho souboje, kdy se nechal lacině obehrát, předvedl hezký výkon. S Harrym jim to dohromady dobře sedí. 7/10

Luke Shaw – Chvílemi nechával zbytečně otevřenou levou stranu obrany, naopak se ale o něco víc zapojoval do útoku než v předchozích zápasech. 6,5/10

Fred – Fredovi výkony se konstantně po krůčcích zlepšují. Bohužel si v záloze s Andreasem příliš nerozumí a na rychlou kombinační hru si musíme ještě počkat. 7/10

Juan Mata – Ve druhém poločase téměř vstřelil branku. Zapojoval do kombinací s Fernandesem, ale bohužel jeho snaha žádnou výraznější šanci spoluhráčům nevytvořila. 6/10

Andreas Pereira – Tragický, tragický, tragický. Většina míčů u něho skončila, často se vrhal proti přesile a výsledkem bylo to, že se mu balón zapletl mezi nohy. Kvalitou absolutně nestačí na Premier league. 1/10

Daniel James – Opět vypadal jako ztracený chlapec, který se ještě zapomněl v Championship. Prohrál většinu soubojů o balón a na hřišti nebyl téměř vidět. 2/10

Bruno Fernandes – Překvapivě nastoupil v základní sestavě a ukázal, jakým může být pro hru přínos. Pokusil se několikrát ohrozit branku a vymyslel několik hezkých přihrávek. Je vidět, že se ještě musí se spoluhráči více sehrát, aby byly jeho schopnosti využity na maximum. 8/10 MOTM

Anthony Martial – Měl to těžké proti zatažené obraně Wolves, která ho stále faulovala? Ano. Převedl něco navíc, aby vstřelil gól? Ne. Další nepřesvědčivý výkon, ve druhém poločase trochu pookřál na křídle, když nastoupil na hrot Greenwood. 4/10

Střídající hráči

Mason Greenwood – Odehrál 20 minut a po jeho střele a následné teči téměř překonal gólmana hostí. 6/10

Diogo Dalot – Nehodnocen

Jesse Lingard – Nehodnocen

Lavička: Romero, Jones, Dalot, Williams, Chong, Lingard, Greenwood

Týmový výkon – Jeden z nejhorších výkonů sezóny, proti poměrně hratelnému soupeři, jakým Wolves určitě jsou, přišla další ztráta bodů. Individuální nekvalita sráží celý tým dolů, stejně tak si i troufnu říct, že taktická nepřipravenost. Co bije do očí jsou dvě střídání až v 88. minutě, jakoby snad na výkonu nebylo do té doby co měnit. 3/10

Man Utd: De Gea (7), Wan-Bissaka (6), Lindelof (6), Maguire (6), Shaw (6), Fred (7), Pereira (6), James (5), Fernandes (6), Mata (6), Martial (5).

Subs: Greenwood (6), Dalot (NA), Lingard (NA)

Po zimní přestávce se utká Manchester s týmem Chelsea.  Zápas se odehraje 17.2. 2020 ve 21:00 na stadionu Stamford Bridge.

Zdroje: manutd.comlivesport.cz, skysports.com, whoscored.com