Vyhodnotenie súťaže s Remingtonom

V rámci mestského derby sme si pre vás so známou značkou Remington pripravili tipovaciu súťaž o strelca úvodného gólu tohto zápasu, ktorý hráči Manchesteru United vyhrali tesným výsledkom 2:1.

O prvý gólový zásah sa postaral Marcus Rashford, ktorý v 22. minúte a 35 sekunde rozvlnil sieť Manchesteru City po premenenej penalte. Treba uznať, že talentovanému odchovancovi dôverovalo mnoho fanúšikov, ale najbližšie k víťaznému tipu bol návštevník tejto stránky resp. fanúšik Karci s časom 23:39. O jeho výhre rozhodlo len pár sekúnd, keďže fanúšik Radson tipoval čas 23:47.

Aj z tomto prípade vidíte, prečo od každého jedného súťažiaceho očakávame správne uvedený súťažný tip. Nerozhoduje len správne meno úvodného strelca gólu, ale aj spomínané minúty a sekundy. V každom prípade čoskoro môžete očakávať ďalšiu súťaž, pretože so značkou Remington pripravujeme ďalšie veľké prekvapenie. Samotného víťaza prosíme, aby sa nám ozval na e-mail: marky@devilpage.cz