Ole po prehre s Bournemouthom

Po niekoľkých zlepšujúcich sa výkonoch prišlo opäť neželané zaváhanie. Štatistiky z vonkajších zápasov sa znova o niečo zhoršili, pretože Červení diabli podľahli na ihrisku Bournemouthu 1:0.

Ole sa zastáva útočníkov

,,Mason Greenwood mal dnes nešťastie keď trafil tyč. Videl som ho z takých šancí skórovať oveľa častejšie, než boli situácie kedy ich nepremieňal. To sa však zlepší. Myslím si, že Marcus a Anthony bránili proti Bournemouthu veľmi dobre. V zápasoch ako bol tento je však dôležité streliť prvý gól a to sa podarilo im.“

O góle rozhodla malá chvíľka

,,Prvý gól mal byť dôležitý. Vždy keď dostanete gól, je to zlé. Sme z tohto sklamaní. Mali sme čas na nejaký zákrok hneď v niekoľkých prípadoch. Musíme povedať, že tu bolo trocha mágie, ktorá im vyhrala tento zápas.“

O nesprávnom výbere zostavy

,,Možno som mal začať zápas s niektorými inými hráčmi, ktovie. Cítil som, že sme vstúpili do zápasu dobre. Prvých pätnásť minút sme hrali dobre, ale chýbala nám kvalita. Nestrelili sme potrebný gól. Ak chcete bojovať o TOP4, musíte takéto zápasy vyhrávať.“

O druhom polčase

,,Myslel som si, že v druhom polčase im na to odpovieme. Aspoň, že sme si za tým šli a neprestávali sme to skúšať. Chýbala nám však kvalita k tomu, aby sme mohli získať jeden alebo tri body.“

Zrhnutie zápasu

,,Je to pre nás dnes krok späť, ale musíme sa z toho znova otriasť. Nedokázali sme z toho začiatku nič vyťažiť a ten krátky moment rozhodol o ich výhre. Niekedy iba stačí zdvihnúť ruky a povedať, ,dobrá práca‘.“

Zdroj: manchestereveningnews.co.uk, twitter.com