David De Gea sa zranil

Tréner Španielska Robert Moreno potvrdil, že David De Gea utrpel počas utorkového zápasu proti Švédsku zranenie a v 60. minúte stretnutia ho musel vystriedať brankár Chelsea Kepa Arrizabalaga.

Super Dave svoj národný tím niekoľkokrát podržal fantastickými zákrokmi. Španielsko nakoniec remizovalo so Švédskom 1:1. Moreno pred novinármi priznal, že De Gea sa sťažoval na zdravotné problémy ešte počas polčasovej prestávky, ale David chcel pokračovať v zápase a pokúsiť sa bolesť prekonať.

,,Bolesť cítil už cez polčas, ale chcel pokračovať v hre,“ prezradil novinárom Moreno.

Lekársky tím španielskeho národného tímu zatiaľ neinformoval klub z Old Trafford o zdravotnom stave De Geu a nedodal žiadnu aktualizáciu, čo je pre manažéra Ole Gunnara Solskjaera pred blížiacim sa derby proti Liverpoolu veľmi nepríjemná správa. Viac informácií budeme vedieť asi až počas tlačovej konferencii pred spomínaným derby na Old Trafford. Pre zaujímavosť dodáme, že zranenie utrpel aj Alexis Sánchez, ktorý si v zápase Čile s Kolumbiou poranil členok a kvôli možnej operácii mu hrozí až trojmesačná absencia.