Ole po remíze s Chelsea

Hráči Manchesteru United mali v nedeľňajšom zápase proti Chelsea veľkú šancu zabojovať o štvrté miesto, ktoré by zaručilo účasť v budúcom ročníku Ligy majstrov. Zaváhania Tottenhamu a Arsenalu však Červení diabli nevyužili a zápas skončil remízou 1:1.

Budeme bojovať o štvrté miesto

,,Poďme sa uistiť, že si urobíme svoju prácu, že sa pripravíme a zregenerujeme. Uistíme sa, že dáme hlavy hore a uvidíme hráčov, ktorí chcú do toho boja dať všetko. Hráči boli totiž počas posledných mesiacov naozaj fantastickí. Poďme sa tak uistiť, že sezónu ukončíme dvoma výhrami.“

De Gea sa znova dostane do formy

,,V centre pozornosti bol oprávnene po dlhý čas. Bude schopný sa s týmto vysporiadať, nemajte obavy. David si prešiel dobrými aj horšími obdobiami. Sám si prizná, že tú loptu mohol chytiť, ale toto je futbal. Musí sa znova pozbierať, ráno vstať a pozerať vpred.“

Remíza bola férový výsledok

,,Nálada v šatni bola cez prestávku dobrá. Všetci sa navzájom podporujú a všetci podporujú Davida. V zápase sme sa cítili dobre, ale v druhom polčase sme nemohli nájsť kvalitu a tempo, ktoré sme mali v tom prvom. Zápas mohli vyhrať obidva tímy. Ani jeden z tímov si však pravdepodobne nezaslúžil vyhrať, takže remíza je zaslúžený výsledok. Keď ich brankár chytil Marcosovu hlavičku, pomysleli ste si ,toto bola šanca, ktorú sme chceli‘. Máme však pred sebou ďalšie dva zápasy, takže sa musíme uistiť, že získame všetky body. Vyzerá to tak, že miesto zaisťujúce Ligu majstrov nechce nikto vyhrať. Nemyslím si, že by sme sa mali vzdávať, pokiaľ je tu teoretická šanca. Je však pravda, že to bude veľmi náročné. Musíme sa sústrediť na tie dva zostávajúce zápasy a dostať zo seba to najlepšie. Posledné zápasy v sezóne bývajú niekedy plné rozhodnutí, ktoré môžu priniesť zvláštne výsledky. Takže stať sa môže čokoľvek. Chceme stále ukončiť sezónu čo najvyššie, takže uvidíme kde sa dostaneme a koľko bodov dokážeme získať.“

O výkone hráčov

,,Sú to emócie, vzostupy aj pády. Taký bol aj výkon v zápase, pretože prvý polčas bol úžasný. Fantastický výkon. Dostávali sme sa vpred, vytvárali si šance a dostávali ich do defenzívneho postavenia, kde museli brániť. Cítili sme sa veľmi sebavedome. Dali sme im gól a pravdepodobne sme mali pridať aj druhý a tretí. Po polčase sme tak boli sklamaní. V druho polčase sme už na ten výkon nenadviazali.“

O zraneniach

,,Bailly bude musieť ísť zajtra na vyšetrenie, ale nemyslím si, že je to najhoršie zranenie kolena, ktoré sa vám môže stať. V tejto sezóne si už však nezahrá a myslím si, že ho tak do začiatku budúcej sezóny na ihrisku už neuvidíme. Je to bojovník a dnes hral dobre. Bol pokojný a bolo to nešťastie, že musel zo zápasu odstúpiť. Rashford striedal tiež kvôli zraneniu. Mal problémy s ramenom, ktoré dokázal vydržať asi hodinu hry, ale potom už musel striedať.“

Rio: Ole potrebuje zamiešať kartami na prestupovom trhu

Berbatov: V súčasnom tíme United by sa nepresadil ani Ronaldo s Messim

Fellaini: United vyhodili Mourinha príliš skoro