24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Yorke: Musí to být téměř perfektní výkon

Aby se United dostali do další fáze Ligy mistrů přes katalánskou Barcelonu, budou potřebovat téměř perfektní výkon, předvídá Dwight Yorke.

Dnes již legendární útočník Rudých ďáblů a pamětník sezóny 1998/99, v němž United získali treble, se vyjádřil ke středečnímu klání proti Messimu a spol.

„Nemyslím si, že můžeme zastavit Messiho. Tím spíš se ale musíme soustředit na naši hru, která musí bát téměř perfektní. Všem je jasné, že Messi je pravděpodobně nejlepší hráč své generace, ne-li celé historie a s tímto mindsetem se blbě vyhrává. Tím spíš ale musíme hrát kolektivně a na hranici našeho potenciálu. A samozřejmě bude třeba i trochu štěstí. Pokud se to podaří, není důvod, proč by se United nemohli stát vítězi tohoto dvojzápasu.“

Dwight Yorke ví, o čem mluví, neboť to byl právě on, kdo v sezoně 1998/99 dokázal na Nou Campu hned dvakrát skórovat. Jednou to bylo po přesném centru Davida Beckhama.

„Nemyslím si, že na světě existuje hráč, který by dokázal lépe centrovat než David. Nejspíš nebyl nejlepším fotbalistou, s kterým jsem kdy hrál, ale byl důležitou součástí mého úspěchu a branek, které jsem v dresu United dal. Byl to skvělý hráč, nyní skvělý ambasador a hlavně skvělý člověk. Zažil jsem s ním spoustu srandy.“

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!