13/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Gomes využije zkušenosti z utkání s PSG v Youth League

Angel Gomes byl jedním ze strůjců vítězství v Lize mistrů proti PSG a pro svůj mladý věk stále může hrát i Youth League. V té je pochopitelně ostříleným matadorem a zkušenosti hodlá využít.

A byť atmosféra asi nebude tak vypjatá jako v zápase s Paříží, Gomes si chce utkání kategorie U19 proti dánskému Midtjylandu dosyta užít.

„Byla to ohromná zkušenost. Už jenom to cestování a sezení na lavičce je pro mě a mou rodinu něco velkého. A nebylo to ohromné jen pro mě, ale také pro mé spoluhráče na podobné úrovni. Myslím, že nás bylo osm hráčů, kteří prošli akademií, což jen dokazuje, jak je mládí pro klub důležité. Bylo to něco velkého i pro Masona (Greenwooda) a Chongyho (Tahith Chong). Nikdy na to nezapomeneme. S těmi kluky jsem rostl už od U19 až do nynějška. A vidět nás všechny v prvním týmu – ohromné. Co bylo pro mě povzbuzující, byl také fakt, že po zápase za námi přišel Sir Alex a Eric Cantona. Jsou to velké osobnosti. Opravdu jsme z nich byli všichni nadšení.“

Gomes se také vyjádřil k soupeři z Dánska. Proti němu například debutoval jiný odchovanec United, Marcus Rashford, který tenkrát rozhodl o výhře.

„Pamatuji si, že jsem tenkrát na stadionu zaslechl, že se Anthonymu Martialovi něco stalo, a tak na hřiště Musel Marcus. A pak už to je historie. Při svém debutu vstřelit dvě branky… Neuvěřitelné. Máme dobrý tým a jsme sebevědomí. Nepochybujeme o výhře. Všichni jsme připraveni. Jsme připraveni, i kdyby došlo na penalty.“

zdroj:manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!