18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Náš redaktor spouští projekt Becomebetter!

Náš dlouholetý redaktor Youaremysolskjaer (Adam Blažej) spouští projekt zaměřený nejen na správný rozvoj osobnosti mladých sportovců, ale také na informování široké sportovní veřejnosti o sportovních faktech a zajímavostech.

Posláním BecomeBetter (www.becomebetter.cz) je přiblížit psychologii sportu, koučink a problematiku mezilidských vztahů a sportovního talentu nejen aktivním sportovcům, ale především trenérům, rodičům a dětem začínajícím s pohybovou aktivitou. A jak sám zakladatel tvrdí, důvodem není dosažení co nejlepší výkonnosti sportovců:

„…ne proto, aby vyhráli Olympijské hry. Ne proto, aby sportem vydělaly velké peníze. Ale proto, aby se prostřednictvím správného pochopení vztahu sportu a sociální dynamiky staly lepšími lidmi.“

Ostatně samotnou prapůvodní motivací pro založení celého projektu byly pochvaly ze stran rodičů mladých basketbalistů. Adam je totiž kromě jiného také dlouholetým basketbalovým trenérem a úspěchy v žákovských kategoriích jsou to poslední, na co při trénování myslí.

Adame, na co všechno se můžeme na tvých stránkách těšit?

„Primárně tam plánuji vkládat články se sportovní tématikou. Určené budou převážně pro trenéry, neboť řada článků bude popisovat například rozvoj mentálních dovedností mladých sportovců či problematiku koučinku. Zároveň ale budu překládat výpovědi slavných sportovců, když vzpomínali na své dětské a pubertální roky. Takže informace a zajímavosti si tu najde i široká veřejnost. Pro fanoušky United mám například připravené výpovědi Jesseho Lingarda nebo Victora Lindeloefa. Už teď můžu prozradit, že nechybělo mnoho, a švédský obránce by fotbal vůbec nehrál. Díky Bohu za jeho mamku.“

A protože kdo nemá Facebook, jako by nebyl, budoucí výpovědi nejen hráčů United můžete očekávat i na této sociální síti Facebook.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!