24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

José po vyhraném zápase nad Evertonem

José Mourinho byl spokojen s výkonem, který podali jeho svěřenci na domácí půdě proti Evertonu a zvítězili 2:1.

 

NEJLEPŠÍ VÝKON SEZONY?

Myslím, že jsme hráli velmi dobře proti Chelsea, zejména v druhém poločase. Druhý poločas byl i proti Newcastelu skvělý. První půle proti Tottenhamu byla fenomenální. Měli jsme některé zápasy dobré, zvláště v určitých poločasech. Nyní proti Evertonu to nebylo úplně stoprocentní, protože jsme museli bojovat o výsledek do poslední vteřiny, což byl důsledek obdržené branky a šancí, které jsme nevyužili, ale jinak byl výkon velmi dobrý. V některých částech druhého poločasu to byl víc než dobrý výkon. Mohli jsme vidět krásné akce, držení míče – ale ne takové, kdy jen držíte míč, ale kreativní držení míče. Nicméně ten poslední roh je něco co se nesmí stávat, protože to mohlo dopadnout špatně, podobně jako na Stamford Bridge.

 

UNITED, JAK JE CHCE KAŽDÝ VIDĚT?

Z hlediska filozofie a mentality, ano. Ale já chci ještě lepší Manchester United.

 

MARTIAL

Myslím, že má stejný přirozený talent, jaký měl před rokem – před dvěma lety, ale zlepšuje se ve způsobu myšlení o fotbale, o tréninku a více myslí na svou roli v týmu. Jsem s ním velice spokojen. Společně s Lukem Shawem měli těžká období – která byla těžká i pro mě, protože jsem od nich žádal více a šel s nimi až na hranice jejich možností. Anthony dnes dokázal, že může dělat věci, které předtím dělat nemohl a já jsem za něj skutečně šťastný.

 

ZÁLOŽNÍCI A NEMOŽNOST UDRŽET ČISTÉ KONTO

Fred hrál dobře. Matič, Pogba a Fred odehráli dobrý zápas. V ostatních zápasech, i když Fred nehrál, jsme dobře kontrolovali hru, dokonce i proti Chelsea, kdy jsme hráli pouze na dva záložníky, jsme měli skvělou kontrolu míče a byli kreativní. Nicméně nejsme tak pevní, jak bych chtěl, a nemáme instinkt zabijáka, který bych chtěl. Některé týmy mají tři šance a dají tři branky. Některé týmy, které nemají velké držení míče, dokáží odolávat útokům a udržet čisté konto klidně celou věčnost. Pro nás je skoro nemožné udržet čisté konto, i když máme skvělého brankáře a naopak nám dělá potíže branku vstřelit.

 

EVERTON

Everton papírově není tým, který by měl bojovat o top čtyřku, ale když se podíváte na jejich potenciál, nejsou o moc rozdílní. Jsou tým, který je schopný sem přijet a bojovat o výsledek, tak jak jste mohli vidět. Každý zápas proti nim je těžký.

 

LINDELOF

Victor se zlepšuje. Dobře čte hru, je rychlý a přesto, že není fyzicky vybavený, dokáže se přizpůsobit Premier League a zahrát i agresivněji. Je v klubu druhým rokem a je to hráč, který se může pouze zlepšovat.

 

zdroj:manutd


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!