25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Lindelof: Nezasloužili jsme si prohrát

Victor Lindelof, kterého po zápase chválil manažer Jose Mourinho, vyzdvihoval výkon ve druhém poločase po prohře 1-0 s Juventusem ve třetím zápase základní skupiny Ligy mistrů

Lindelof po zápase hovořil o tom, že je spokojený s nasazením mužstva v druhém poločase a na tomto zlepšení by se dalo stavět, vzhledem k tomu, že nás čeká další těžký zápas, a to o víkendu proti Evertonu v rámci Premier League.

„Hráli jsme proti velmi dobrému týmu, velmi dobrým hráčům a ano, byl to těžký zápas, ale zasloužili jsme si více než prohrát.“ prohlásil Lindelof.

„Posledních pár zápasů jsme hráli velice dobré druhé poločasy. Nevím proč, ale musíme začínat zápasy tím způsobem, jakým hrajeme druhý poločas, takže na tom musíme pracovat.“

United prohrávali už po sedmnácti minutách, když Paulo Dybala dokázal využít odraženého míče v pokutovém území a poslat ho za záda bezmocného de Gey. Nicméně po přestávce předvedli naši hráči odvážný útočný výkon, který vyústil mimo jiné v oražení brankové konstrukce po pokusu Paula Pogby.

„Způsob, jakým jsme hráli v druhé půli, bychom si měli vzít s sebou na dále na tom pracovat. Víme, že Juventus je skvělý tým, ale to jsme my také, když držíme míč, takže stejným způsobem, jakým jsme hráli v druhém poločase, bychom měli hrát častěji.“

Lindelof byl vyzdvihován také ze strany Joseho Mourinha, který pochválil také jeho kolegu z obrany, Chrise Smallinga. Tato stoperská dvojice byla namixována proti jednomu z nejnebezpečnějších útoků v Evropě pod vedením Cristiana Ronalda, pro kterého tento zápas znamenal již druhý návrat domů od jeho odchodu.

„Bylo to poprvé, kdy Victor hrál takto velký zápas a podal dobrý výkon. Lindelof a Smalling hráli dobře. Při gólu šlo o poziční hru společně se záložníky, ale jinak hráli výborně. Byli rychlí, agresivní, ve svém prostoru dominovali a přizpůsobili se velmi, velmi dobře. Chris a Victor dokázali zatlačit, dostali Cristiana do pozice, kdy musel dělat pohyby před nimi, zatímco normálně se pohybuje za obránci. Byli velmi pozitivní, oba dva.“ dodal.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!