U23: Norwich City – United 0:1

Manchester United v 7. kole Premier League 2 zvítězil na půdě Norwich City U23 1:0 zásluhou vstřelené branky Aidana Barlowa.

Norwich City U23 – Manchester United U23 0:1 (0:0)

V základní sestavě United se neobjevil žádný hráč z prvního týmu United. V brance opět nastoupil český brankář Matěj Kovář a s kapitánskou páskou v obraně nastoupil Regan Poole. V první půli byli hostující hráči aktivnější, ale kýžené branky se nedočkali. Největší střeleckou příležitost hostů měl v první půli Joshua Bohui, který ale netrefil branku domácích.

Ve druhém poločase se k dobré střele dostal v 60. minutě utkání Dj Buffonge, nicméně domácí brankář Jon MacCracken s ní neměl moc starostí. V 71. minutě utkání se hráči United přece jenom dočkali a to když se po přihrávce Bohuie střelecky prosadil záložník Aidan Barlow – 0:1. V závěru utkání Norwich musel dohrávat o deseti mužích a to když v 85. minutě utkání dostal druhou žlutou kartu záložník Anthony Spyrou a musel předčasně do kabin. Utkání tak skončilo výhrou United 1:0, kteří tak v letošní ligové sezoně stále nepoznali hořkost porážky.