25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Akadémia Redaktorské správy

Wilson a O’Hara odcházejí na hostování

Útočník James Wilson odchází z Manchesteru United do konce sezony na hostování do skotského Aberdeenu, zatímco brankář Kieran O’Hara bude hostovat v Macclesfield Town.

22letý anglický útočník James Wilson bude v letošní sezoně hostovat ve skotském Aberdeenu. Hráč v minulé sezoně nastupoval za tým Manchesteru United U23, za který v Premier League 2 odehrál celkem deset utkání, ve kterých vstřelil tři branky. Druhou polovinu minulé sezony strávil na hostování v Sheffieldu United. Zde odehrál devět utkání s bilancí jednoho vstřeleného gólu. V minulosti hráč hostoval také v Derby County nebo Brightonu. Do prvního týmu United nakoukl zejména v sezoně 2014/2015, když v Premier League odehrál celkem 13 utkání a jednou se mu podařilo skórovat. V novém působišti bude Wilson nastupovat s číslem 9 na dresu.

„Jsem opravdu nadšen, že se nám podařilo Jamese získat na hostování do konce sezony. Nepochybuji o tom, že se ihned stane důležitým hráčem našeho týmu. Je to kvalitní hráč, který zapadne do našeho stylu hry. I on sám vnímá tuto možnost jako ideální příležitost. Měly o něj zájem i další kluby, ale on sám si vybral nás, jelikož cítil, že to je pravé místo pro jeho další fotbalový posun,“ řekl hlavní trenér Aberdeenu Derek McInnes.

22letý irský brankář Kieran O’Hara naopak bude do konce sezony hostovat v týmu nováčka League Two Macclesfield Town. O’Hara byl v minulých sezonách klíčovým hráčem týmu Manchesteru United U23. Nyní bude sbírat zkušenosti pro první tým Manchesteru United v Macclesfieldu Town.

„Těším se na to, až začnu chytat a budu každý týden nastupovat před plným stadionem. Chci všem ukázat, čeho jsem schopen,“ řekl Kieran O’Hara.

zdroj: manutd.com, skysports.com, uk.soccerway.com, bbc.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!