24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Akadémia Redaktorské správy

Timothy Fosu-Mensah hostuje ve Fulhamu

20letý holandský obránce Timothy Fosu-Mensah bude v letošní sezoně hostovat v anglickém Fulhamu.

Talentovaný obránce se spolu s prvním týmem zúčastnil předsezonního turné v USA, kde nastoupil ve všech pěti přípravných zápasech, a v sestavě United se objevil i v přípravném utkání proti Bayernu Mnichov, které bylo generálkou na novou sezónu. Zatímco v minulé sezoně Timothy Fosu-Mensah hostoval v Crystal Palace, kde odehrál celkem 24 utkání, v letošní sezoně bude hostovat v dalším týmu hrajícího Premier League a to ve Fulhamu.

Fosu-Mensah přišel do akademie Manchesteru United z holandského Ajaxu Amsterdam a v únoru roku 2016 debutoval v prvním týmu Manchesteru United v ligovém utkání proti Arsenalu. Talentovaný obránce, který může nastoupit také v záloze, už stihl odehrát tři reprezentační zápasy a nyní bude nabírat další zkušenosti pro svůj fotbalový růst.

„Ohledně klubu mám dobrý pocit. Je to tým s historií a líbí se mi. Fulham má plno dobrých hráčů a pro můj rozvoj je určitě dobré, že jsem tady. Mluvil jsem s manažerem a mám z toho všeho dobrý pocit. Jsem rád, že tady mohu být a chci se tady stát lepším hráčem,“ řekl Timothy Fosu Mensah.

zdroj: manutd.com, skysports.com, dailymail.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!