24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Týmové novinky před zápasem s Leicesterem

Je před námi první zápas Premier League ročníku 2018/2019, který United odehrají na domácí půdě proti Leicesteru. Zde přinášíme předzápasový rozhovor s naším manažerem.

PŘIPRAVENOST HRÁČŮ A ZRANĚNÍ

Nestal se žádný zázrak. Hráči, kteří absolvovali přípravu, jsou fit a připraveni. Například Alexis odehrál hodně zápasů a je více než připraven. Hráči, kteří hráli semifinále a finále Mistroství světa se vrátili v pondělí, po třítýdenní dovolené. Trénovali v pondělí, úterý, ve středu a dnes, takže si umíte představit, že nejsou zcela připraveni. Nicméně dnes po tréninku s nimi budu mluvit, jak na tom jsou, protože každý hráč je jiný a to jak po fyzické, tak po psychické stránce. Jejich pocity jsou velice důležité, abychom věděli, jak si myslí, že mohou pomoci, či nikoliv. Krom toho máme nějaká zranění. Dalot měl operaci menisku v dubnu a musíme pár měsíců počkat, než bude připraven. Matič se na Mistroství světa zranil a musel se podrobit operaci ve Philadelphii před pár týdny. Valencia se zranil v předsezónní přípravě. Rojo zraněn na mistroství světa. Herrera zraněn v zápase s Bayernem. Taková je naše situace, ovšem po zápase se Spurs máme mezinárodní přestávku, která nám dá pár týdnů, abychom se zotavili a připravili hráče, kteří nebyli dostupní v přípravě.

MÉDIA

Je pro mě těžké uvěřit tomu, že jsme skončili v lize druzí. Vy média jste schopni udělat z týmu, který skončil druhý, jak kdyby sestoupil a naopak z týmu, který nic nevyhrál a skončil pod námi, jako sériové vítěze. Vyhrál jsem třikrát Premier League a osm pohárů, ale stále říkám, myslím a cítím, že toto druhé místo z poslední sezóny byl můj největší úspěch.

PŘESTUPY

Je čas přestat přemýšlet o přestupech – alespoň pro mě. Nemyslím si, že někoho podepíšeme, protože přestupové okno končí dnes a z informací, které mám k ničemu nedojde. Teď se musím zaměřit na hráče, které mám k dispozici na první zápasy.

CÍL PRO NOVOU SEZÓNU

Cílem je zápas s Leicesterem a taktice, kterou musíme změnit. Víte, v počítačovém manažerovy stačí jen kliknout na tlačítko. Ve světě fotbalu potřebujete čas na práci a dostupné hráče, se kterými musíte trénovat – a to jsme do teď neměli. V předsezóní přípravě to vypadalo, jako bych řekl něco naprosto mimořádného, něco bláznivého, ale opakuji – předsezónní příprava je náročná pokud nemáte k dispozici hráče, se kterými musíte pracovat. Tak to prostě je.

PÁTEČNÍ ZÁPAS

Je to důležitý zápas. Raději bychom měli pár dní navíc, ale rozhodnutí bylo takové, že odehrajeme první zápas my. Jsme připraveni.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!