Oficiálně: Fellaini prodloužil s United

111

Belgický záložník Marouanne Fellaini prodloužil smlouvu s Manchesterem United o další dva roky.

Třicetiletý Fellaini, který tak bude na Old Trafford působit minimálně do roku 2020, odehrál za Rudé ďábly 156 utkání, v nichž vstřelil rovných dvacet branek. S klubem pak stihnul vyhrát FA Cup, ligový pohár, Evropskou ligu a Community Shield. K samotnému prodloužení smlouvy se vyjádřil následovně:

„Jsem rád, že zůstávám hráčem Manchesteru United. Toto rozhodnutí jsem udělal, neboť jsem zde velmi šťastný. Cítím se jako součást týmu, který toho pod Josém chce vyhrát co nejvíce. Jemu bych chtěl opravdu speciálně poděkovat, protože mi vždycky věřil. Nyní se ale soustředím na Světový šampionát.“

K prodloužení smlouvy se vyjádřil také manažer Mourinho.

„Jsem rád, že zůstává s námi. Vždy jsem věděl, že s námi prodlouží a jsem tedy s tímto rozhodnutím velmi potěšen.“

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMediálny servis: 29.06.2018
Ďalší článokGilberto Silva: Fredova hra pomôže Pogbovi
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!