28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Akadémia Redaktorské správy

Henderson podepsal s Manchesterem United novou smlouvu

21letý anglický brankář Dean Henderson prodloužil s Manchesterem United kontrakt do léta roku 2020 s množností opce na další rok.

Talentovaný reprezentační brankář Anglie U21 v minulé sezoně hostoval v týmu League One Shrewsbury Town, za který odchytal celkem 41 utkání a výraznou měrou pomohl týmu až do finále o postup do Championship. V něm nakonec Shrewsbury Town nestačilo na Rotherham United. Díky skvělým výkonům však byl Dean Henderson nominován do PFA League One Team of the Season.

Po úspěšném angažmá Henderson prodložil s Manchesterem United kontrakt do června roku 2020 s možností opce na další rok. V následující sezoně se dá očekávat, že brankář opět zamíří na hostování, kde bude získávat zkušenosti s mužským fotbalem.

„Jsem opravdu spokojen. V minulé sezoně se mi v Shrewsbury dařilo, nyní jsem se vrátil do největšího fotbalového klubu na světě a podepsal jsem nový kontrakt. Je to skvělý úspěch jak pro mne, tak pro moji rodinu. Je to pro mě další ze splněných snů“, řekl Henderson.

„Samozřejmě, že po minulé úspěšné sezoně jsem měl několik nabídek z jiných klubů, ale Manchester United je největší fotbalový klub, jsem tady už od dětství, takže vždycky byl na prvním místě on“.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!