Saha na adresu Martiala: Boj o místo je součástí práce v United

36

Bývalý útočník Manchesteru United Louis Saha se povzbudivě vyjádřil na adresu jiného francouzského útočníka ve službách Red devils, Anthonyho Martiala.

Saha podpořil svého nástupce, když řekl, že o své místo v základní sestavě United musí bojovat, neboť i toto je jeden z aspektu práce na Old Trafford.

„Všichni chtějí hrát a je jedno zda nyní mluvíme o klubu, či reprezentaci. Je to náročné. Nic snadného. Někdy se ale musíme podpořit slovy. Pokud nejsem v základní sestavě, je něco špatně a musím na tom pracovat‘. Někteří hráči jako Messi či Ronaldo tento styl uvažování zvládají. Oni se sami dokáží vyzvat k tvrdší práci. A proto v podstatě nemají slabiny. Jeho cíl je jasný. Má kvality na to, aby hrál v základu v kterémkoliv klubu na světě. A pokud tomu tak není, tak mu asi stále něco schází a měl by na tom začít pracovat. Očividně bych mu tedy poradil následující – ať zůstane. Na to se mě ani nemusíte ptát.“

Saha se takto vyjádřil, neboť si je vědom Martialových kvalit.

„Je skvělý hráč. Ta jeho rychlost je k zbláznění. Jednoduše skvělý. Chci jej vidět v United v nejlepší formě. Mourinho by možná měl zjistit, jak mu dodat sebevědomí. Myslím, že to všechno je výzva, kterou Martial zvládne, protože na to jednoduše má.“ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokBailly plánuje na Old Trafford setrvat
Ďalší článokD’Mani Mellor podepsal s United profesionální kontrakt
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!