Bailly plánuje na Old Trafford setrvat

6

Eric Bailly odehrál v měsíci květnu pouhé dva zápasy, a tak se pochopitelně stal středem pozornosti médií, které přinesly řadu ‚zaručených‘ zpráv o jeho odchodu.

Že tyto zprávy však byly pouhým výmyslem novinářů, potvrdil záhy svým vyjádřením na Instagramu, na němž hrdě reprezentoval Rudé ďábly.

„Rádi bychom zakončili sezonu vítězstvím v FA Cupu. Bohužel se tak nestalo. Zkrátka jsme měli během sezony mnoho kolísavých momentů. Teď už je ale konec, nyní se musíme z této sezony pouze poučit a začít odpočívat, užívat si léto, rodinu a přátelé a vrátit se silnější do další sezony.“

Bailly potvrdil, že jeho budoucnost je na Old Trafford.

„Příští sezonu chceme vstřelit mnoho branek a vytvořit mnoho úsměvů na tvářích našich fanoušků na Old Trafford. Děkujeme jim za všechnu tu podporu během celé sezony. Děkujeme za všechnu tu lásku, kterou nám prokazovali. Do toho United! A do toho všichni mí spoluhráči na Světovém šampionátu!“

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokLetný zraz MUFC 2018
Ďalší článokSaha na adresu Martiala: Boj o místo je součástí práce v United
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!