24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Aká bude budúcnosť videií na Devilpage?

Radi by sme pre vás do novej sezóny pripravovali obsah, ktorí vás bude baviť. Video u nás končí vo forme, ako ste boli zvyknutí. Práve preto som sa rozhodol napísať tento článok v ktorom sa pozrieme na doterajšiu tvorbu a ako by to mohlo vyzerať ďalej.

S videami sme na Devilpage začali v januári/lednu 2017. Bolo to preview proti Liverpoolu. Veď ako inak odštartovať náš kanál, než pred týmto skvelým derby zápasom. Samozrejme forma a obsah bola kostrbatá, pretože sme nevedeli, ako to pôjde a čo bude pre vás zaujímavé. Ale na video sme dostali veľmi veľa pozitívnych ohlasov a aj tipov, čo by sa vám do budúcna v týchto video preview páčilo. Rozhodli sme sa teda robiť preview pred každým zápasom Premier League. Samozrejme nedá sa očakávať, že každé jedno video si pozrú tisíce fanúšikov, no sledovanosť je ohromne závislá na výkonoch nášho tímu. A udržať motiváciu aj napriek nie vždy príliš veľkému záujmu je naozaj ťažké.

Okrem previews sme Vám priniesli aj jedinečnú atmosféru z Devilpage zrazov, ktoré boli priblížené vďaka akémusi aftermovie videu. Tam ste mohli vidieť celý deň od futbalového turnaja, cez guláš, tombolu až po večerné spievanie chorálov v podniku. Zábery zo zrazov boli predovšetkým pre fanúšikov, ktorí sa ešte žiadneho takéhoto zrazu nezúčastnili.

Od začiatku kanála sme Vám priniesli už 53 videí v rôznych dĺžkach či kvalitách. No neustále sa snažíme napredovať a posúvať latku čoraz vyššie. Aj preto by nás zaujímala vaša spätná väzba vzhľadom na to, že máme za sebou ďalšiu sezónu, ktorú sme celú rôznymi videami vyplnili.

Ako som už vyššie medzi riadkami spomínal, nemá význam robiť obsah, ktorý vás fanúšikov nezaujíma. Poďme preto spoločne skúsiť prísť na koreň tomu, čo by mohlo pomôcť.

Preview by sme chceli rozhodne zachovať. Pokiaľ vám nevyhovuje aktuálna forma, ktorú som ja nastavil, dá sa s tým niečo robiť. (súhrn predošlého zápasu, aktuálne správy z nášho tábora, aktuálne správy z tábora súpera, predpokladané zostavy, štatistiky, zaujímavosti, zhrnutie na záver). Každé jedno video tak vychádza na približne 7-10 minút aj v závislosti od aktuálnych okolnostiach okolo klubu. Možno by vám vyhovovala ešte kratšia verzia, informácie iného druhu, možno iný moderátor, preview vo forme rozhovoru, alebo niečo úplne iné…

Videá zo zrazov – pri zrazoch sa taktiež snažíme zaznamenať atmosféru a celkový pocit z toho, ako si to prítomní fanúšikovia užili. Je jasné, že na zraze sa nedajú do nekonečna vymýšľať nové veci, aj preto bude kostra takýchto videí dosť podobná. Mierne nahor sa posúva len moja video a strih úroveň. Pokiaľ teda videá zo zrazov pre vás nemajú zmysel, dajte nám prosím vedieť.

Rozhovor s fanúšikom sme realizovali len jediný raz, keďže sme na túto formu nedostali žiadnu odozvu. Preto to skúšam vytiahnuť znovu. V komunite Červených diablov sa nachádza veľmi veľké množstvo fanúšikov, ktorí majú čo povedať k súčasnému dianiu v našom milovanom klube.

Predstavenia jednotlivých redaktorov by mohli byť jednou z noviniek, ktorá by vás mohla zaujať. S chalanmi vám prinášame obsah už niekoľko rokov a aj keď sa zostava občas pozmení, možno by vás zaujímalo, kto vám to články na Devilpage prináša.

Prestupové špekulácie každého z nás otravujú, ale aj napriek tomu sme radi v obraze. Počas prestupového okna by sme si tak mohli zhrnúť za posledný týždeň všetky mená spájané s príchodmi aj odchodmi z nášho klubu. Táto rubrika by samozrejme fungovala len počas letného a zimného prestupového okna, no mohla by byť príjemným spestrením.

Rozbory a analýzy sú už videá vyššieho rankingu, no možno sa tu nájdu aj ľudia, ktorý by si tiež v tomto prípade prišli na svoje. Samozrejme príprava tohto typu videí by vyžadovala oveľa viac času, ale pokiaľ by bol z vašej strany záujem o tento druh obsahu, určite ho môžeme tiež vyskúšať.

Vyššie spomínané formy videí sú asi najtypickejšie, čo sa našej stránky týka. Avšak pokiaľ máte v hlave nejaké iné nápady, ktoré by obohatili tvorbu Devilpage, pokojne sa s nimi podeľte. Aj týmito riadmi by som vás rád vyzval, aby ste sa vyjadrili do komentárov nižšie k tomu, čo som napísal. Aké formy videí majú pre vás zmysel, v akom formáte a či vás vôbec baví sledovať tento obsah, alebo by ste boli radšej len za overené články. Budeme radi za každý jeden názor, tak sa prosím vyjadrite v čo najväčšom počte.

Robíme to pre Vás 🙂


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!