United by měl posílit trenér Stefano Rapetti

6

Manchester United je blízko podepsání své první letní posily. Klub z Old Trafford by měl posílit trenér Stefano Rapetti, který by tak měl nahradit odcházejícího Ruie Fariu.

Byť se José Mourinho nechal nedávno slyšet, že žádnou náhradu za Ruie Fariu nehledá, je to právě trenér Sampdorie, který dlouholetou pravou ruku Portugalce nahradí. Rapetti pak s Mourinhem působil v Interu Milán v roce 2010, kdy vyhráli ‚treble‘, tedy Italskou ligu, italský pohár a Ligu mistrů. Šestačtyřicetiletý Ital má nicméně zkušenosti i z působení s manažery, jakými jsou Claudio Ranieri, či Rafael Benítez, přičemž tak skvěle zvládá jak italštinu, tak také angličtinu. Zdroj blízký deníku MEN pak sdělil následující:

,,Očekávám u něj okamžitý dopad na hru United. Pracoval s Josém už v Interu a měli tam velký úspěch, takže výsledky na sebe opravdu dlouho nenechají čekat.“

Stejně jako Mourinho, i Rapetti má vysokoškolský titul z tělesné výchovy, přičemž je důsledný i v jiných aspektech trénování a koučování. Je známo, že hráčům rozdává dotazníky ke kvalitě jejich spánku, k únavě a stresu, či k pocitům svalového napětí.

zdroj manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSky Sports: Fred je blízko prestupu do United
Ďalší článokFred: Záujem United je naozaj silný
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!