01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Young po prohraném finále: Vrátíme se silnější

Ashley Young ani po prohraném finále FA Cupu neztrácí hlavu a nabádá své spoluhráče k úspěšnému vstupu do nové sezony.

Po tom, co Eden Hazard s poklidem proměnil pokutový kop a svěřenci Josého Mourinha tak nezvládli poslední utkání sezony, když prohráli s londýnskou Chelsea 1:0, se levý obránce United vyjádřil k zápasu s klidem jemu vlastním.

Myslím, že se vrátíme silnější: silnější v Premier League, silnější v FA Cupu, silnější v ligovém poháru a také i v Lize mistrů. Budeme bojovat na všech těchto frontách. Nyní je před námi léto a předsezónní příprava. Letos jsme také chtěli vyhrávat, ale nebylo nám to přáno.

Skončili jsme druzí s bodovým ziskem, který by nám jindy stačil na titul. Ale nebylo nám to přáno, stejně jako nám titul nebyl souzen ani dnes. Nyní si dáme chvíli pauzu a poté se hned budeme připravovat na další sezonu.

Young se vyjádřil také k zápasu.

Začít utkání tak, jako jsme jej začali my, je velmi znepokojující. Ale stejně jsme mohli na konci utkání na hráčích vidět, že si nikdo z nich nemyslí, že jsme měli prohrát. Ve druhém poločase jsme je měli na lopatě. Byl to náš zápas, ale nepodařilo se nám vstřelit branku. Proto jsme znepokojeni.

Young je jeden ze čtyř Angličanů hrajících za United, kteří se zúčastní Mistrovství světa.

Čeká nás ta vzrušující událost, ale nyní jsem pouze znepokojen.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!