Cole: Věřím, že Lukaku bude fit

14

Bývalý útočník Red devils Andy Cole věří, že jeho následovník bude na finále FA Cupu proti londýnské Chelsea připraven.

Již je to měsíc, co se naposledy Romelu Lukaku objevil na trávníku, když se zranil v utkání s Arsenalem. Od té doby se zotavuje ve své rodné Belgii, nicméně všichni v Manchesteru předpokládají, že na důležitý zápas ve Wembley bude fyzicky připraven. Jinak tomu není ani u Andyho Colea.

Sleduji ho celou sezonu, stejně jako kohokoliv jiného. Je fantastický. Vstřelil velké množství branek a to i přesto, že mu moc šancí tým nepřipravil. Vedl si skvěle, když vezmeme v potaz ještě fakt, že to byla na Old Trafford jeho první sezona.

Po zranění a chvíli netrénování není lehké se vrátit. Zvláště pak, když vás čeká takto těžký zápas. Asi to pro něj bude těžké, ale doufejme, že bude fit a že do utkání dá všechno. Každý rok nehrajete finále FA Cupu a proto, přestože bude fit třeba jen na 90, 80, nebo 70 %, bude hrát.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokJones: Výhra FA Cupu by zvýšila naše sebavedomie
Ďalší článokVIDEOPreview: Chelsea – Manchester United
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!