03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Hodnocení: West Ham – Manchester United

V dohrávce 31. kola Premier League jsme se střetli s týmem Kladivářů a dalo se očekávat, že budeme chtít napravit minulou porážku s Brightonem. Bohužel, očekávání se nenaplnila a zápas byl téměř vyrovnaný. Až jsem měl někdy pocit, že náš tým hraje na remízu. Zápas skončil tedy bezbrankovou remízou a vy se již nyní můžete podívat na hodnocení jednotlivých hráčů.

David de Gea – Rád bych hned na úvod řekl, že David jako jediný bude mít dnes 2 hodnocení. V tomto zápase neměl co na práci, krom jedné střely Arnautoviče, kterou si pohlídal. Neudělal žádnou chybu, zároveň ale nepředvedl nic světového, protože jednoduše nemusel. Za dnešní zápas tedy 6/10. ALE! Rád bych mu dal ještě jedno hodnocení a to za celou sezónu a za získání ocenění právě v tomto zápase. Jasná 10/10.

Antonio Valencia (C) – Dnes mě velmi potěšil výkon obou našich wing-backů. Antonio si splnil svou práci dozadu a k tomu přidal i skvělé útočné výpady, které si s McTominayem připravili. Vytknu mu pouze jednu věc, se kterou má dlouhodobě problémy. Ty centry, sakra! Střídán v 94. minutě. 7/10.

 

Victor Lindelof – Dnes jsem měl z něj dobrý dojem, zbavil se několika nebezpečných balónů a zaskakoval za nejistého Smallinga. Z našich tří stoperů se nejvíce staral o rozehrávku, když si pro balón nepřišel některý ze záložníků. Je vidět, že získává potřebné sebevědomí, což je dobře. 5/10.

 

Chris Smalling – Nejslabší článek naší obrany. Arnautovič mu dělal velké problémy a několikrát ho pustil do slibné šance, kterou pak museli hasit ostatní stopeři, či De Gea. 4/10.

 

 

Phil Jones – Dobrý výkon od našeho třetího stopera, nedopustil žádnou výraznější šanci soupeře, hrál jednoduše, několikrát zastupoval za chybujícího Smallinga. 6/10.

 

 

Luke Shaw – Nedal na sobě znát absenci zápasové praxe a předvedl přesně to, co od moderního obránce očekávám. S přehledem si plnil své povinnosti směrem dozadu, k tomu přidal ale skvělý výkon i co se útočení týče. Vytvořil několik slibných šancí, sám pak natrefil tyč. Tímto výkonem si dle mého řekl o své místo v sestavě. 8/10.

Scott McTominay S odstupem času naše nejvýraznější postava v záloze. Vybojoval několik míčů, skvěle kombinoval s Valenciou a měl i pohotovou střelu z otočky, která šla bohužel nad bránu. Jinak ale dobrý výkon od našeho hráče z akademie. 7/10.

 

Ander Herrera – Podobný výkon jako McTominay, staral se především o rozehrávku a obranné povinnosti, vyžadoval si míče od obrany, aby posunul míč dále. Postupem času se jemně vytratil, stále ale zvládl svou práci dobře. Chybělo tomu ale něco navíc. 6/10.

 

Paul Pogba – Největší zklamání zápasu. Ztratil nespočet balónů, nebyl schopen vymyslet vůbec nic. Což o to, výkon velmi špatný a byl bych to schopen přejít. Co mě ale vytočilo bylo jeho chování. Neustálé máchání rukama, nadávání nejen na rozhodčího, ale na všechny kolem sebe, což ve druhém poločase vyústilo v hromadnou hádku, která v tomto zápase byla naprosto zbytečná. Mám Pogbu velice rád a doufám, že se probere, protože tímto zápasem mě velmi zklamal. Abych mu však pouze nekřivdil, ve druhém poločase dobře zakombinoval s Alexisem. 2/10.

Jesse Lingard – „Hraje Lingard vůbec?“ Tak přesně tohle jsem si říkal po většinu zápasu. Nevýrazná postava dnešního zápasu se připomněla pouze několika střelami, které však mířily do rukou gólmana. Chybělo mu u něj i jeho zběsilé běhání, které dnes prostě nebylo. Střídán v 74. minutě. 5/10.

 

Alexis Sanchez – Naše motorová myš. Hráč, který nikdy nevypustí souboj, chtěl neustále míč a hrát, jeden z nejlepších hráčů na hřišti. Ano, ztratil pár balónů, ale drtivá většina z nich byla směrem dopředu, tudíž žádný alibismus a to mu opravdu nebudu vyčítat. Obětavý výkon tohoto hráče a dnes jsem s ním byl spokojen. 7/10.

 

STŘÍDAJÍCÍ HRÁČI

Marcus Rashford – Přišel do hry v 74. minutě za nevýrazného Lingarda. Zapojoval se do kombinace, ale moc toho nestihl.  NEHODNOCEN

 

 

Ashley Young – Přišel do hry v 92. minutě v rámci taktického střídání. NEHODNOCEN

 

 

Eric Bailly –  Přišel do hry v 94. minutě v rámci taktického střídání. NEHODNOCEN

 

 

 

TÝMOVÝ VÝKON

Chyběla mi celková bojovnost týmu. Bojovnost u několika individualit prostě nestačí. Hráči, kteří by měli tým týhnout dnes zklamali. Naopak mě překvapila hra našich wing-backů a mladého McTominaye, který se jeví jako budoucí leader naší zálohy. Bylo vidět, že se hraje na remízu, která by znamenala zajištění 2. místa v tabulce a taky se tak stalo. Čekal jsem po minulém zápase větší odhodlání spravit si chuť, bohužel, nic takového nepřišlo.

 

 

[RegUserOnly][statsfc-player-rater key=KU9gthPkWBYkDqti0ftomcjbeC6Xf1rHYaCaxSUP team=“Manchester United“ date=2018-10-05 restricted=true hide_average=true][/RegUserOnly]

Zdroje: premierleague.com, buildlineup.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!