Hodnocení: West Ham – Manchester United

26

V dohrávce 31. kola Premier League jsme se střetli s týmem Kladivářů a dalo se očekávat, že budeme chtít napravit minulou porážku s Brightonem. Bohužel, očekávání se nenaplnila a zápas byl téměř vyrovnaný. Až jsem měl někdy pocit, že náš tým hraje na remízu. Zápas skončil tedy bezbrankovou remízou a vy se již nyní můžete podívat na hodnocení jednotlivých hráčů.

David de Gea – Rád bych hned na úvod řekl, že David jako jediný bude mít dnes 2 hodnocení. V tomto zápase neměl co na práci, krom jedné střely Arnautoviče, kterou si pohlídal. Neudělal žádnou chybu, zároveň ale nepředvedl nic světového, protože jednoduše nemusel. Za dnešní zápas tedy 6/10. ALE! Rád bych mu dal ještě jedno hodnocení a to za celou sezónu a za získání ocenění právě v tomto zápase. Jasná 10/10.

Antonio Valencia (C) – Dnes mě velmi potěšil výkon obou našich wing-backů. Antonio si splnil svou práci dozadu a k tomu přidal i skvělé útočné výpady, které si s McTominayem připravili. Vytknu mu pouze jednu věc, se kterou má dlouhodobě problémy. Ty centry, sakra! Střídán v 94. minutě. 7/10.

 

Victor Lindelof – Dnes jsem měl z něj dobrý dojem, zbavil se několika nebezpečných balónů a zaskakoval za nejistého Smallinga. Z našich tří stoperů se nejvíce staral o rozehrávku, když si pro balón nepřišel některý ze záložníků. Je vidět, že získává potřebné sebevědomí, což je dobře. 5/10.

 

Chris Smalling – Nejslabší článek naší obrany. Arnautovič mu dělal velké problémy a několikrát ho pustil do slibné šance, kterou pak museli hasit ostatní stopeři, či De Gea. 4/10.

 

 

Phil Jones – Dobrý výkon od našeho třetího stopera, nedopustil žádnou výraznější šanci soupeře, hrál jednoduše, několikrát zastupoval za chybujícího Smallinga. 6/10.

 

 

Luke Shaw – Nedal na sobě znát absenci zápasové praxe a předvedl přesně to, co od moderního obránce očekávám. S přehledem si plnil své povinnosti směrem dozadu, k tomu přidal ale skvělý výkon i co se útočení týče. Vytvořil několik slibných šancí, sám pak natrefil tyč. Tímto výkonem si dle mého řekl o své místo v sestavě. 8/10.

Scott McTominay S odstupem času naše nejvýraznější postava v záloze. Vybojoval několik míčů, skvěle kombinoval s Valenciou a měl i pohotovou střelu z otočky, která šla bohužel nad bránu. Jinak ale dobrý výkon od našeho hráče z akademie. 7/10.

 

Ander Herrera – Podobný výkon jako McTominay, staral se především o rozehrávku a obranné povinnosti, vyžadoval si míče od obrany, aby posunul míč dále. Postupem času se jemně vytratil, stále ale zvládl svou práci dobře. Chybělo tomu ale něco navíc. 6/10.

 

Paul Pogba – Největší zklamání zápasu. Ztratil nespočet balónů, nebyl schopen vymyslet vůbec nic. Což o to, výkon velmi špatný a byl bych to schopen přejít. Co mě ale vytočilo bylo jeho chování. Neustálé máchání rukama, nadávání nejen na rozhodčího, ale na všechny kolem sebe, což ve druhém poločase vyústilo v hromadnou hádku, která v tomto zápase byla naprosto zbytečná. Mám Pogbu velice rád a doufám, že se probere, protože tímto zápasem mě velmi zklamal. Abych mu však pouze nekřivdil, ve druhém poločase dobře zakombinoval s Alexisem. 2/10.

Jesse Lingard – „Hraje Lingard vůbec?“ Tak přesně tohle jsem si říkal po většinu zápasu. Nevýrazná postava dnešního zápasu se připomněla pouze několika střelami, které však mířily do rukou gólmana. Chybělo mu u něj i jeho zběsilé běhání, které dnes prostě nebylo. Střídán v 74. minutě. 5/10.

 

Alexis Sanchez – Naše motorová myš. Hráč, který nikdy nevypustí souboj, chtěl neustále míč a hrát, jeden z nejlepších hráčů na hřišti. Ano, ztratil pár balónů, ale drtivá většina z nich byla směrem dopředu, tudíž žádný alibismus a to mu opravdu nebudu vyčítat. Obětavý výkon tohoto hráče a dnes jsem s ním byl spokojen. 7/10.

 

STŘÍDAJÍCÍ HRÁČI

Marcus Rashford – Přišel do hry v 74. minutě za nevýrazného Lingarda. Zapojoval se do kombinace, ale moc toho nestihl.  NEHODNOCEN

 

 

Ashley Young – Přišel do hry v 92. minutě v rámci taktického střídání. NEHODNOCEN

 

 

Eric Bailly –  Přišel do hry v 94. minutě v rámci taktického střídání. NEHODNOCEN

 

 

 

TÝMOVÝ VÝKON

Chyběla mi celková bojovnost týmu. Bojovnost u několika individualit prostě nestačí. Hráči, kteří by měli tým týhnout dnes zklamali. Naopak mě překvapila hra našich wing-backů a mladého McTominaye, který se jeví jako budoucí leader naší zálohy. Bylo vidět, že se hraje na remízu, která by znamenala zajištění 2. místa v tabulce a taky se tak stalo. Čekal jsem po minulém zápase větší odhodlání spravit si chuť, bohužel, nic takového nepřišlo.

 

 

Content is available only for registered users. Please login or register

Zdroje: premierleague.com, buildlineup.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMourinho pred zápasom s West Hamom
Ďalší článokMourinho po remíze s Kladivármi
Jmenuji se Vlastimil a momentálně jsem ve 4. ročníku střední školy, kde studuji obor počítačová grafika a design. Fotbal jsem začal hrát už jako dítě, přesněji od 5 let a hraji ho do teď. Je docela vtipné, jak jsem začal fandit United. Byl rok 2007, dostal jsem playstation a od kamaráda půjčenou fifu. Bylo mi 8 let a já nevěděl za koho hrát, ale jelikož má oblíbená barva byla červená, hledal jsem tým, který má červené dresy. Kupodivu jsem si nevybral Arsenal, ale Manchester. Začal jsem sledovat drtivou většinu zápasů tohoto týmu a vybudoval si k němu silné pouto. Mezi mé nejoblíbenější hráče patří Nani, Scholes, Cantona, ale můj největší favorit je Anthony Martial


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!