18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Lindelöf k utkání s Arsenalem

Švédský stoper se vyjádřil ke včerejšímu utkání s londýnským rivalem, které svěřenci Josého Mourinha vyhráli v poměru 2:1. A právě Lindeloef byl zvolen hráčem zápasu.

Rovných 50 % hlasů získal mladý stoper při vítězství nad londýnským celkem, kterým si United zajistili účast i v následujícím ročníku Ligy mistrů. Na záda pak Lindelöfovi dýchali střelec druhého gólu Fellaini (35 %) a Ashley Young (15 %). Obránce pak i díky svému výkonu byl vyzpovídán MUTV, v němž řekl následující:

Vždy chceme hrát Ligu mistrů. Manchester je velký klub a v Lize mistrů musí být vždy. Jsme tedy rádi, že jsme toho dosáhli, přičemž se nyní budeme soustředit na druhé místo v tabulce. V zápase jsme pak několik věcí udělali špatně, ale několik zase dobře, ale tři body máme a jsme za to rádi. Před námi je však stále několik zápasů a my se musíme soustředit na ně. Obecně pak pro mě sezona proběhla dobře. Musím však na sobě tvrdě pracovat, nicméně už nyní se těším na tu další.

Švédský obránce se také vyjádřil k výkonu Marouanna Fellainiho, který svým gólem zajistil vítězství.

Je velmi silný hráč a pro nás především důležitý. Hlavně v závěru hry, kdy musíme útočit. Dává nám daleko více možností, přičemž jednou z nich je hra ve vápně, ve které dominuje.

Lindelöf nezapomněl i na bývalého spoluhráče Henrika Mkhitaryana.

Je skvělý hráč a skvělý chlap. Bylo mi potěšením s ním hrát a jsem rád, že je tam spokojený.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!