Lindelöf k utkání s Arsenalem

4

Švédský stoper se vyjádřil ke včerejšímu utkání s londýnským rivalem, které svěřenci Josého Mourinha vyhráli v poměru 2:1. A právě Lindeloef byl zvolen hráčem zápasu.

Rovných 50 % hlasů získal mladý stoper při vítězství nad londýnským celkem, kterým si United zajistili účast i v následujícím ročníku Ligy mistrů. Na záda pak Lindelöfovi dýchali střelec druhého gólu Fellaini (35 %) a Ashley Young (15 %). Obránce pak i díky svému výkonu byl vyzpovídán MUTV, v němž řekl následující:

Vždy chceme hrát Ligu mistrů. Manchester je velký klub a v Lize mistrů musí být vždy. Jsme tedy rádi, že jsme toho dosáhli, přičemž se nyní budeme soustředit na druhé místo v tabulce. V zápase jsme pak několik věcí udělali špatně, ale několik zase dobře, ale tři body máme a jsme za to rádi. Před námi je však stále několik zápasů a my se musíme soustředit na ně. Obecně pak pro mě sezona proběhla dobře. Musím však na sobě tvrdě pracovat, nicméně už nyní se těším na tu další.

Švédský obránce se také vyjádřil k výkonu Marouanna Fellainiho, který svým gólem zajistil vítězství.

Je velmi silný hráč a pro nás především důležitý. Hlavně v závěru hry, kdy musíme útočit. Dává nám daleko více možností, přičemž jednou z nich je hra ve vápně, ve které dominuje.

Lindelöf nezapomněl i na bývalého spoluhráče Henrika Mkhitaryana.

Je skvělý hráč a skvělý chlap. Bylo mi potěšením s ním hrát a jsem rád, že je tam spokojený.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMourinho po výhre nad Arsenalom
Ďalší článokDe Gea spomína na začiatky v United
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!