Smallinga těší forma ve velkých zápasech

7

Chris Smalling je rád za svou formu, kterou se prezentuje ve velkých zápasech. Zvláště pak, když se zanedlouho zúčastní Mistrovství světa, na jehož nominaci jsou výkony v posledních týdnech klíčové.

Anglický reprezentant si pak o post středního obránce řekl především posledním výkonem proti Tottenhamu, kdy ve vzájemném souboji téměř vymazal obávaného střelce Harryho Kanea a výrazně tak přispěl k vítězství v poměru 2:1.

Mám rád souboje s Harrym. Nemyslím si, že proti mně vstřelil mnoho gólů, tak to snad tak bude pokračovat. A je fajn si zkontrolovat výkonnost právě proti takovému hráči, neboť byl letos jeden z nejlepších. Ale to je naše práce. Testovat se proti nejlepším. Pracovat v zápasech nejlépe jak dovedu a prezentovat se tak každou jednu minutu, je má práce.

A samozřejmě se chci účastnit světového šampionátu. A nechat za sebe mluvit výkony je to nejlepší, co momentálně můžu udělat. Chvíli jsem byl z formy, ale nyní k závěru sezony se cítím plný sil, tak uvidíme, co se stane.

Smalling je pak po Antoniu Valenciovi a Michaelu Carrickovi s osmi sezonami na Old Trafford třetím nejdéle sloužícím hráčem. I to pak může být předmětem konverzací s trenérem anglické reprezentace Garethem Southgatem.

Žádné konverzace mezi námi nejsou. Já se jen soustředím na zápasy. A zůstat tak dlouho na Old Trafford chce i charakter. Jsou považování za velké hráče.

Smalling se vyjádřil také k závěru sezony a potenciálnímu úspěchu v FA Cupu.

City vyhráli ligu a my se musíme zaměřit na co nejlepší umístění v Premier League a poslední zbývající trofej. A když se nad tím zamyslím, tak přesně o to jsme také bojovali i několik měsíců zpátky a nyní už jsme téměř u konce.

Ale bude to hlavně o konzistenci výkonů. Kterou jsme letos, myslím, ukázali. Bohužel ji City ukázali v téměř ultimátním měřítku, ale poslední velké zápasy daly najevo, že jsme na tom také dobře. A finále FA Cupu je nyní pro nás takovou pomyslnou mrkví. Hrajeme o trofej, takže nám to dodává potřebný ‚drajv‘.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHerrera: Musíme byť pokojní, ešte sme nič nevyhrali
Ďalší článokReview Manchester United – Tottenham Hotspur 2:1
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!