15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Smallinga těší forma ve velkých zápasech

Chris Smalling je rád za svou formu, kterou se prezentuje ve velkých zápasech. Zvláště pak, když se zanedlouho zúčastní Mistrovství světa, na jehož nominaci jsou výkony v posledních týdnech klíčové.

Anglický reprezentant si pak o post středního obránce řekl především posledním výkonem proti Tottenhamu, kdy ve vzájemném souboji téměř vymazal obávaného střelce Harryho Kanea a výrazně tak přispěl k vítězství v poměru 2:1.

Mám rád souboje s Harrym. Nemyslím si, že proti mně vstřelil mnoho gólů, tak to snad tak bude pokračovat. A je fajn si zkontrolovat výkonnost právě proti takovému hráči, neboť byl letos jeden z nejlepších. Ale to je naše práce. Testovat se proti nejlepším. Pracovat v zápasech nejlépe jak dovedu a prezentovat se tak každou jednu minutu, je má práce.

A samozřejmě se chci účastnit světového šampionátu. A nechat za sebe mluvit výkony je to nejlepší, co momentálně můžu udělat. Chvíli jsem byl z formy, ale nyní k závěru sezony se cítím plný sil, tak uvidíme, co se stane.

Smalling je pak po Antoniu Valenciovi a Michaelu Carrickovi s osmi sezonami na Old Trafford třetím nejdéle sloužícím hráčem. I to pak může být předmětem konverzací s trenérem anglické reprezentace Garethem Southgatem.

Žádné konverzace mezi námi nejsou. Já se jen soustředím na zápasy. A zůstat tak dlouho na Old Trafford chce i charakter. Jsou považování za velké hráče.

Smalling se vyjádřil také k závěru sezony a potenciálnímu úspěchu v FA Cupu.

City vyhráli ligu a my se musíme zaměřit na co nejlepší umístění v Premier League a poslední zbývající trofej. A když se nad tím zamyslím, tak přesně o to jsme také bojovali i několik měsíců zpátky a nyní už jsme téměř u konce.

Ale bude to hlavně o konzistenci výkonů. Kterou jsme letos, myslím, ukázali. Bohužel ji City ukázali v téměř ultimátním měřítku, ale poslední velké zápasy daly najevo, že jsme na tom také dobře. A finále FA Cupu je nyní pro nás takovou pomyslnou mrkví. Hrajeme o trofej, takže nám to dodává potřebný ‚drajv‘.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!