Mourinho nabádá Pogbu ke konzistenci výkonů

2

José Mourinho se nechal slyšet, že po francouzském záložníkovi žádá výkony z posledního utkání pravidelně.

Byl to totiž právě Paul Pogba, kdo při vítězství 2:0 nad Bournemouthem, byl zvolen hráčem utkání a výraznou měrou tak přispěl k zajištění si druhého místa v tabulce Premier League.

Po zápase s Manchesterem City jsem mu řekl, že po něm nepožaduji, ať je hráčem utkání pokaždé. Nečekám, že bude fenomenální každý zápas, protože na tomto levelu je náročné se udržet. On byl fenomenální proti Mancehsteru City, nijak zvlášť dobrý nebyl proti WBA a proti Bournemouthu opět zářil.

Když dáte dvě branky Manchesteru City, lidé si řeknou ‚wau, super výkon‘. Ale já myslím, že proti Bournemouthu byl od první minuty ještě lepší. Lépe kontroloval hru. Myslím, že opravdu zahrál velmi dobře.

Mourinho se také vyjádřil k následujícímu utkání s Tottenhamem, který čeká na trofej dlouhých jedenáct let.

Neznám jejich cíle, nevím, jak letos v tomto ohledu přemýšlí. Opravdu nevím, kam směřují. To není moje práce. Přemýšlím nad nimi pouze jako nad týmem, proti němuž hrajeme. Letos to bude již potřetí, takže je potřetí musím analyzovat. A zatím můžu říct pouze toto – jsou fantastickým týmem.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSmalling a Matič pred semifinále vo Wembley
Ďalší článokPreview: Manchester United – Tottenham
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!