20/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho po výhře s Bournemouth

José Mourinho byl spokojen s reakcí svého týmu na poslední prohru s West Bromwich a veze si výhru 2:0 z Bournemouth.

 

PROFESIONÁLNÍ VÝKON

Myslím, že to byl dobrý týmový výkon. Hráči byli velmi dobří, profesionální, kontrolovali hru, měli vysoké úsilí a zodpovědnost, touhu hrát, mít míč a skórovat. Také se dobře ujali zodpovědnosti za obrannou činnost, protože soupeř má velice rychlé hráče a není lehké proti nim hrát. Mohli jsme vidět nejen dobrý kolektivní výkon, ale také několik dobrých individuálních výkonů. Všichni máme stále ambici umístit se v první čtyřce – myslím, že když získáme jeden, maximálně dva body, tak můžeme začít přemýšlet o třetím a druhém místě.

 

ZLEPŠENÍ PO PROHŘE S WEST BROM

Vše bylo jiné, rychlejší a jednodušší – žádné přihrávky navíc, pohyb navíc, nějaký trik navíc. Hráči bez míče měli pohyb a byli vždy na správných místech a to jak v útoku, tak v obraně. Všechno bylo dobré a já jsem šťastný, že i výsledek byl dobrý.

 

HRÁČI SI ZÍSKALI DŮVĚRU DO WEMBLEY

Myslím, že všichni hráči, kteří dnes nastoupili, se ukázali v dobrém světle a řekli si o místo v sestavě ve Wembley.  Samozřejmě to nebylo fenomenální, ale hráli dobře a ukázali tak, že chtějí hrát proti Tottenhamu. Je zřejmé, že sestava nebude totožná, udělám pár změn. Například Matič a Valencia dostali odpočinek, aby byli čerství.

 

POGBA

Nejsem příliš dobrý v tom, koho zvolit jako hráče zápasu, protože jsem týmový manažer. Ani toho nejsem veliký fanoušek, ale Paul hrál dnes dobře. Proti City byl fenomenální a to nejen díky gólům. Dnes byl také velmi, velmi dobrý, takže myslím, že by mohlo být dobrou volbou.

 

KONZISTENCE

Myslím, že jsme příliš nekonzistentní. Proti City máme prohru a výhru. Proti Spurs výhru a prohru. Proti Chelsea prohru a výhru. Proti Liverpoolu remíza a výhra. Proti Arsenalu máme výhru a teď s nimi budeme hrát. Neztratili jsme teď body s přímými soupeři, ale pak jsme ztratili body proti týmům, které přišli z druhé ligy – Huddersfield, Newcastle. Ztratili jsme body proti týmům, které pravděpodobně sestoupí, nebo se nachází ve skupině týmů, které bojují o sestup – prohra s West Brom, remízy se Stoke a Southamptonem. Když nejste konzistentní, tak za to zaplatíte.

 

Zdroj:manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!