22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mata: Stále máme o co hrát

Juan Mata neskrývá po posledním prohraném utkání s WBA zklamání, nicméně jedním dechem dodává, že je stále o co hrát.

Svým vyhlášením pro MUTV dal jasně najevo, že jsou svěřenci Josého Mourinha stále ve hře o pohár pro vítěze FA Cupu a také v boji o velmi dobré druhé místo v Premier League.

Druhé místo nebylo jisté ani před zápasem a nemáme jej jisté ani po něm. Z tohoto důvodu jsou další zápasy velmi důležité a musíme bojovat až do posledního týdne. Byla to dlouhá sezona, v níž musíme udržet druhé místo a pokusit se vyhrát FA Cup.

Mata si je vědom, jak moc důležité jsou pro United trofeje. Zároveň si je vědom náročnosti utkání na Wembley proti Tottenhamu.

Víme, jak je FA Cup důležitý. Stejně jako druhé místo. Což není něco, čeho jsme dosáhnout chtěli, ale nyní tam zkrátka skončit chceme. Jsme ze sebe zklamaní. Nyní se musíme soustředit na každý jeden zápas, protože všechny budou důležité.

Poslední zápas byl jeden z těch, kdy se nám nic nedařilo, byť jsme se snažili vytvořit si šance, především pak v první půli a na začátku druhého poločasu. Celkově jsme ale nehráli dostatečně rychle. Ztížili jsme si situaci. Jsme frustrovaní stejně jako fanoušci.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!