Irwin: V porovnání s loňskou sezonou jsme se zlepšili

15

Ambasador United a bývalý levý obránce Dennis Irwin poskytl svůj názor na pomalu ale jistě končící sezonu 2017/18.

S šesti zápasy do konce mají nyní United na kontě 71 bodů a to už nyní je více, než kolik nasbíral tým v sezoně minulé celkem. Zároveň je to pro tuto část sezony nejvíce bodů od doby Sira Alexe Fergusona. Ve hře je pro svěřence Josého Mourinha stále ještě osmnáct bodů, což by při plném zisku znamenalo 89 bodů na samém konci sezony. Takový počet nasbíral naposled Sir Alex Ferguson v sezoně 2012/13, kdy se s klubem loučil titulem. O svůj názor k těmto statistikám se pak podělil legendární levý obránce United Dennis Irwin.

Vypadá to jako ne moc vydařená sezona, ale je tak proto, že naprosto fenomenální sezonu měli Manchester City. Ale když se podíváte jaká chvála je směřována na adresu Liverpoolu a Tottenhamu… a to jsou oba kluby čtyři body za námi! A jsme v semifinále FA Cupu, ale stejně to vypadá, jako bychom nedosáhli na to, na co jsme měli. Ale v porovnání s loňskou sezonou jsme se zlepšili neuvěřitelně. Přivedli jsme skvělé posily. Pokud se podíváte na naše nejlepší hráče, tak jednoznačně jsou mezi nimi Matič a Lukaku a příští sezonu uvidíme mnohem více i od Sancheze. Rozhodně jdeme správným směrem.

Problém je v tom, že my jsme Manchester United a standardem jsou pro nás trofeje. Někteří lidé jsou s druhým místem znepokojeni. Já jsem také trochu zklamán, zvláště když se podíváte na výsledky z minulých týdnů, kdy jsme dokázali porazit Chelsea, Liverpool a Manchester City. V kterékoliv jiné sezoně bychom byli na vrcholu.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokRashford o pocitoch odchovanca
Ďalší článokMourinho pred zápasom s ´Baggies´
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!