25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Vyjádření Pogby ke ‚comebacku‘

Střelec dvou branek a zároveň hráč utkání z včerejšího střetnutí dvou městských rivalů, Paul Pogba, má velkou radost především z toho, že on a jeho spoluhráči zabránili oslavě titulu Manchesteru City před nimi samotnými.

Je skvělé vstřelit dvě branky, ale ještě lepší je zabránit Manchesteru City v oslavě titulu. Zabránit jim ve vítězství na jejich vlastním stadionu. Za to jsem rád, nicméně je tu jedno zklamání. Výkonem, který jsme podali ve druhé půli, jsme se měli prezentovat celou sezonu. Pokud by tomu tak bylo, tak nyní o titul s Citizens stále bojujeme… pakliže bychom nebyli před nimi. Ale to je fotbal, to se stává. Musíme teď pouze navázat na tento výkon. Protože za dnešek jsem velmi rád.

Svou divokou oslavou na konci utkání dal Pogba jasně najevo, jak moc pro něj toto vítezství znamená. A ne jen pro něj, ale také pro fanoušky United.

Přišli nás tady na Etihad Stadium podpořit a nechtěli jsme, aby nás viděli prohrát. Nechtěli jsme to prohrát jak my, tak také to nechtěli ani fanoušci Manchesteru United.

Nyní se musíme soustředit na druhé místo a FA Cup. A zároveň musíme do příští sezony vstoupit bez chyb, které jsme udělali letos.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!