Lukaku upřednostňuje místo svých statistik trofeje

9

Útočník Romelu Lukaku vstřelil již svůj stý gól v Premier League, nicméně přesto tvrdí, že by radši přidal ke svým úspěchům nějaké trofeje.

Ke svému nedávnému počinu ve stále ještě nízkém věku se Belgičan vyjádřil následovně:

Není to špatné. Ale chci k těmto osobním úspěchům přidat nějaké trofeje. Je před námi spousta práce, ale tyto výzvy si užívám. Taky se nerad bavím o individuálních věcech. Jsem týmový hráč a tak je tým přednější. Jsem útočník a tak je střílení gólů má práce. Snad k nim někdy přidám také trofeje.

Čtyřiadvacetiletý útočník se rovněž vyjádřil k poslední výhře jeho týmu nad Swansea.

Celkově začínáme zápasy dobře, ale dneska jsme opravdu dominovali. Tak bychom měli hrát pořád – ve vysokém tempu a za důrazného presinku. Dnes jsme ukázali, že dokážeme hrát i jinak. Tak, jak bychom měli hrát každý zápas.

Lukaku se rovněž vyjádřil ke kombinaci se svým spoluhráčem Sanchezem, po níž vstřelil branku.

Tohle jsme trénovali poslední tři dny. Když jsme přišli na hřiště, všichni jsme tak věděli, co musíme udělat. Jsem rád za Alexise. Tvrdá práce se vyplatila. Nyní je na něm, jestli v tom bude pokračovat.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokBoss po zápase se Swansea
Ďalší článokManchester United pocestuje na turné do USA
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!