Boss po zápase se Swansea

José Mourinho se vyjádřil ke včerejšímu utkání, v němž jeho svěřenci porazili Swansea brankami Lukakua a Sancheze v poměru 2:0.

Především pak první polovina utkání byla zcela v režii hráčů v červených dresech a tuto skvělou část utkání okořenil Romelu Lukaku již svým stým gólem v Premier League.

Skvělý výkon v první půli

První poločas byl jeden z nejlepších, jaké jsme na Old Trafford hráli. 2:0 popravdě ani neodpovídá kvalitě naší hry. A teď nemluvím ani o počtu šancí, jako spíš o celkové kvalitě a kráse naší hry. Druhá půle už byla jiná. Měli šance, které jsme jim v prvním poločase nedovolili. Zvolnili jsme, což ale může být i tím, že šest naších hráčů mělo reprezentační povinnosti. Intenzita pak šla dolů a hru jsme posléze nekontrolovali.

Zasloužíme si skončit druzí

Sedm zápasů do konce, tři důležité body, potřeba skončit na co nejlepším místě. Což je druhé. V podstatě se na této pozici pohybujeme celou sezonu, tak si i zde zasloužíme skončit. Ale k tomu pochopitelně potřebujeme body a ty dnešní tak byly důležité.

Stý gól Lukakua

Skvělá statistika, ale fotbal není pouze o brankách. Je v tom daleko víc, ale přesto jsem za něj rád. Důležitější jsou ale vítězství a tři body.

Branka Alexise

Alexis skóroval, což je skvělé pro jeho sebedůvěru. Nicméně ještě jednou – už jenom za první půli jsme s výsledkem 2:0 vyšli zkrátka.

Carrickův debut coby trenér

První zápas, první vítězství. Má znalosti a zkušenosti coby hráč, nicméně sedět na druhé straně je stále něco nového. Pro něj je však sbírání těchto pozitivních emocí ohromná věc, neboť tak dostane motivaci do další sezony.

Fred: Mourinho je super chlap