Lingard: Na závěr sezony jsme připraveni

14

Jesse Lingard sebevědomě tvrdí, že celý tým United je po reprezentační přestávce plný sil na závěr sezony 2017/2018.

Střelec své první branky v anglickém dresu z poslední reprezentační přestávky se k závěru sezony pro MUTV vyjádřil následovně:

Připraveni jsme vždy. Jako hráč si užíváte každou minutu a proto chcete hrát co nejvíce. A stále máme motivaci – vyhrát FA Cup a skončit sezonu na druhém místě. Měli jsme teď pár dní na odpočinek, a tak jsme nyní všichni ve střehu.

Tuto sezonu jsme měli lepší časy, ale i horší časy. A když utkání vyhrajete, dodá vám to mentální sílu do dalšího utkání. Právě se cítím v dobré formě, tak se mi to snad podaří přenést i na trávník. Chci fanouškům i manažerovi ukázat, co umím.

Lingard se rovněž vyjádřil ke svým reprezentačním povinnostem z uplynulých dní.

Z osobního hlediska to byl úspěšný výjezd. Hrál jsem v obou utkáních a připsal jsem si gól a asistenci. Pro mě to byla velká vzpruha a snad to pomohlo také týmu.

Hlavní je tvrdá práce na tréninku. Pokud tak děláte a jste nakonec nominován do utkání, podaří se vám to přenést i na trávník. O to se snažím celou sezonu a myslím, že si vedu dobře.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPreview: Manchester United – Swansea
Ďalší článokHodnotenie: Manchester United – Swansea
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!