02/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Týmové novinky před zápasem se Swansea

Tuto sobotu čeká svěřence Josého Mourinha střetnutí se Swansea a po reprezentační přestávce je tak třeba zrekapitulovat stav týmu portugalského manažera.

Největší zprávou uplynulých dní je pochopitelně odchod švédského útočníka Zlatana Ibrahimoviče do amerického LA, od něhož se už tak jakákoliv zápasová účast neočekává.

Veselejší zprávy však přináší francouzský záložník Paul Pogba, který se pomalu ale jistě dostává do formy. V posledním mezistátním utkání si totiž připsal jednu branku, přičemž na jednu i nahrál a tak to byl především on, kdo stál za vítězstvím Francie nad Ruskem v poměru 3:1.

Zraněný se z reprezentačních povinností vrátil do Manchesteru Ashley Young, jež má nyní problémy s kolenem. O nic vážnějšího by se však jednat nemělo. Na listině zraněných je pak stále Phil Jones, přičemž Španěl Ander Herrera by už měl být portugalskému manažerovi k dispozici.

S největší pravděpodobností pak k dispozici nebude brankářská dvojka Sergio Romero, který v utkání Argentiny a Španělska utrpěl po zákroku Diega Costy poranění hlavy.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!