Gary Neville o Pogbovi

29

Gary Neville naléhá na Paula Pogbu, aby se více soustředil na Manchester United a získal zpět své místo v týmu.

Pogba má charakter a osobnost hrát za United, o tom není nejmenších pochyb. Hrál ve velkých utkáních na evrospké scéně za Juventus, což je obrovský klub.

To co musí udělat, je začít hrát konzistentně. Někteří budou tvrdit, že je to způsobené [úpadek formy] pozicí na které hraje, jiní zase, že je to nedostatkem koncentrace. Jenže nikdy to není takto černobílé. Existují důvody na straně hráče a stejně tak na straně manažera, které na to mohou mít vliv. V jeho případě to však vidím tak, že by měl hrát s daleko vyšší úrovní koncentrace.

Víte, vše okolo Manchesteru United je ihned považováno za krizi. Pokaždé, když prohrají zápas (jako proti Seville), je to bráno jako krize, i když k tomu někdy neexistuje žádné odúvodnění.

Zdroj: skysports.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPiqué: Ferguson bol môj druhý otec
Ďalší článokHráči United v reprezentačních dresech
nazgul
Jmenuji se Vlastimil Paclt a pracuji v oblasti IT. Manchesteru United fandím zhruba od roku 1998 - v té době jsme s otcem sledovali zápasy United v Lize mistrů, což byla jediná příležitost, jak vidět Manchester živě v TV. Rád jsem také pročítal otcovi časopisy o fotbale, které si z dob "komunismu" schovával jako vzácnost a kde mimo jiné bylo mnoho článků o anglickém fotbale. Historie Manchesteru United mě chytla za srdce a já měl jasno v tom, kdo je a navždy bude můj tým.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!