25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Romero: Mentálně se cítím připraven

Brankářská dvojka Sergio Romero tvrdí, že je mentálně natolik připraven, aby mohl kdykoliv naskočit do zápasového procesu.

V osmi utkáních nastoupil v letošní sezoně tento Argentinec, přičemž tři z nich – proti Derby County, Yeovilu a Huddersfieldu – byly v rámci FA Cupu. A právě v této soutěži se zítra svěřenci Mourinha zúčastní zápasu, při němž přivítají na Old Trafford Brighton.

Fakt, že mě loni nechal José Mourinho odehrát všechna utkání Evropské ligy, mi ukázal, jak moc mi důvěřuje. A já využiji každou šanci. Neustále tvrdě pracuji a jsem odhodlaný kteroukoliv šanci využít. Mým cílem je být neustále na sto procent připraven, jak fyzicky tak i mentálně. A to jednak z důvodu dosažení cílů tady v klubu a jednak také ve vztahu k reprezentačním zápasům. Na základě toho můžu říct, že jsem opravdu mentálně připraven skvěle.

Romero rovněž zareagoval na skutečnost, že největší rivalové, Manchester City, Liverpool, či Arsenal již v soutěži nejsou.

Je to těžká soutěž, nicméně všech zbylých sedm týmů je v ní stále proto, že ji chce vyhrát. Ale soustředíme se pouze na sebe a naši práci. Nepovažujeme to za druhořadou soutěž. Považujeme to jako něco, v čem chcete dojít do finále a nakonec to i vyhrát.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!